Jurbarko savivaldybės darbuotojas areštinėje(7)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-07-31 07:10

Jurbarko rajono savivaldybė. jurbarkosviesa.lt nuotrauka

Vakar darbo dienos pabaigoje Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai lankėsi Jurbarko rajono savivaldybėje. Administracijos direktorės pavaduotojas po šio vizito atsidūrė areštinėje.

Lietuvos policijos departamentas paskelbė, kad Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai Jurbarko rajono savivaldybėje atliko tyrimą. 37-erių savivaldybės darbuotojai pagal tris baudžiamojo kodekso straipsnius pareikšti įtarimai. Moteris įtariama dėl sukčiavimo, turto iššvaistymo ir antspaudo ar dokumento sunaikinimo.

Nors policijos departamentas informavo, jog buvo sulaikyta moteris, vėliau STT patikslino informaciją. Po vakar Jurbarko rajono savivaldybėje atliktos kratos ir tyrimui reikšmingų dokumentų paėmimo, STT pareiškė įtarimus Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui Dariui Juodaičiui bei infrastruktūros ir turto skyriaus vyr. inžinierei Rasai Pakštaitienei. STT pranešė, kad šie asmenys įtariami piktnaudžiavimu, dokumentų suklastojimu bei padėjimu iššvaistyti turtą. Taip pat įtarimai dėl dokumentų klastojimo ir padėjimo iššvaistyti turtą pareikšti dviejų privačių bendrovių darbuotojams. Darius Juodaitis sulaikytas, kitiems asmenims taikytos kitos kardomosios priemonės.

Tiriamos aplinkybės dėl viešojo pirkimo pagrindu sudarytos sutarties vykdymo, galimai pažeidžiant nustatytą tvarką bei suklastojus dokumentus savivaldybės lėšomis apmokėjus už netinkamai atliktus statybos darbus.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras