Po išgertuvių sulaužė žandikaulį(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-06-25 13:08

TK archyvo nuotrauka

Ilgo Joninių savaitgalio metu į pareigūnus dėl smurto kreiptasi ne kartą. Vienas vyras po muštynių išvežtas gydymui į ligoninę.

Šeštadienį apie 20.47 val. į Tauragės ligoninę kreipėsi 38-erių vyras. Jis esą buvo sumuštas per išgertuves, kurios vyko Pagėgiuose esančiame stadione. Nuo smūgio į galvą gerokai sumuštas žandikaulis. Medikai po apžiūros nustatė kaulo lūžį, tad vyriškis išgabentas į ligonę Klaipėdoje. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Sekmadienį 16 val. pareigūnai iškviesti į Dobilo gatvę. Pranešta, kad 68-erių vyras panaudojo smurtą prieš 62-ejų metų moterį. Jis kumščiu trenkė jai į veidą. Padaryti nežymūs sužalojimai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šiąnakt smurto protrūkis buvo ir Vaitimėnų kaime. 1.30 val. pareigūnai iškviesti dėl neblaivaus (1,45 prom.) 31-erių metų vyro smurto prieš taip pat neblaivią (1,52 prom.) 28-erių sugyventinę. Suvestinėje pranešama, kad vyras moteriai spyrė į nugarą, ją pargriovė, tampė už plaukų. Įtariamasis buvo sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras