Sulaikytieji spruko su antrankiais(22)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-06-23 09:24

TK archyvo nuotrauka

Joninės Jovaruose vakar neparėjo ramiai. Policijos pareigūnams sulaikius du vaikinus ir jiems uždėjus antrankius, šiuos išlaisvinti atskubėjo būrys draugų.

Lietuvos policijos departamentas šįryt pranešė, kad vakar 22.15 val. Laisvės gatvėje esančiame parke prireikė policijos pareigūnų pagalbos. Gauta informacija, kad dviejų 39-erių metų vyrų pagrobti dviračiai.

Pareigūnai, vykdę vagystę įvykdžiusių asmenų paiešką, sulaikė du jaunuolius, kuriems uždėjo antrankius. Jau vedant šiuos į tarnybinį automobilį, sulaikytiesiems į pagalbą atskubėjo būrys jaunuolių. Šiems pavyko išlaisvinti sulaikytus vaikinus ir jie su antrankiais spruko.

Kol kas pareigūnai nepraneša, kokių priemonių imtasi tęsiant tyrimą. Taip pat nėra žinoma, ar nuo minios nenukentėjo patys policijos pareigūnai. Tiesa, šįryt vienas iš jaunuolių, sprukusių su antrankiais jau sulaikytas. Pranešama, kad dar sučiupti keturi įvykyje galimai dalyvavę jaunuoliai.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai patvirtino, kad jau sulaikytas ir antrasis su antrankiais bėgęs jaunuolis.

Skaityti komentarus (22) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras