Iš ligoninės – į Neįgalumo nustatymo tarnybą(13)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-12-05 09:35

Irmantas Mockus laikinai tapo Tauragės neįgalumo nustatymo tarnybos vadovu. „Tauragės kurjerio“ archyvo nuotrauka

Dar visai neseniai Tauragės ligoninei vadovavęs Irmantas Mockus tapo Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos Tauragės skyriaus vadovu. Kodėl pareigas paliko ankstesnė vadovė, o ir apie konkursą į šias pareigas lyg ir nebuvo girdėti?

Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos  Tauragės skyriui nuo lapkričio 6-osios vadovaujantis Irmantas Mockus į „Tauragės kurjerio“ klausimus atsakyti nepanoro ir patarė kreiptis į tarnybos Dokumentų valdymo skyriaus vyriausiąją specialistę Nomedą Pikelytę.  

„Tauragės teritorinio skyriaus vedėja Sandra Danauskienė iš pareigų atleista jos prašymu spalio 13 d. Tuo metu jau buvo paskelbti konkursai į dviejų Klaipėdos teritorinių skyrių pareigas. Vieną iš jų laimėjo ir lapkričio 6 d. į pareigas buvo paskirtas Irmantas Mockus. Veiklai Tauragės teritoriniame skyriuje užtikrinti, nesant vedėjo, esant tarnybinei būtinybei Irmantas Mockus laikinai perkeltas vadovauti šiam skyriui (kol į šias pareigas bus priimtas nuolatinis vadovas)“, – atsakė N.Pikelytė.

Į klausimą, ką naujasis vadovas norėtų keisti skyriaus veikloje, kokių mato spragų, kokią turi viziją N.Pikelytė atsakyti negalėjo. 

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras