MITA direktoriumi paskirtas kraštietis Kęstutis Šetkus(9)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2016-03-23 08:24

Kęstutis Šetkus. Renaldo Malycho nuotrauka

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) direktoriumi pirmadienį paskirtas iš Tauragės kilęs Kęstutis Šetkus.

Kaip praneša BNS, Kęstutis Šetkus yra baigęs inovacijų vadybos ir technologijų perdavimo magistro studijas ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Nuo 2015 m. birželio ėjo direktoriaus pareigas Lietuvos inovacijų centre. 2011–2015 m. K.Šetkus dirbo Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūroje Inovacijų paramos ir technologijų perdavimo skyriaus vedėju. Jo kuruojamos sritys buvo inovacijų parama, tyrimų rezultatų komercinimas, naujų įmonių steigimo skatinimas, intelektinė nuosavybė, mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų statistika, klasterizacija. K.Šetkus taip pat yra dirbęs Ūkio ministerijoje, Valstybiniame turizmo departamente ir kitose įstaigose. Jis vedė praktinius seminarus Vilniaus kolegijoje, Utenos kolegijoje bei Vytauto Didžiojo universitete, kur dirbo lektoriumi.
 K.Šetkus yra ekspertas įvairiose tarptautinėse aukšto lygio darbo grupėse, taip pat atstovavo Lietuvai Europos inovacijų agentūrų asociacijoje TAFTIE.
 Iš Tauragės kilęs K.Šetkus yra baigęs tuometinę „Šaltinio“ vidurinę mokyklą.

MITA administruoja nacionalinius ir tarptautinius mokslinius tyrimus, eksperimentinės ir technologinės plėtros bei inovacijų programas, įgyvendina inovacijas skatinančias priemones.

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras