Nacionalinio radijo bangomis – interviu su R.Vaitkumi(3)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-06-25 11:16

Romualdas Vaitkus. Renaldo Malycho nuotrauka

Apie miestui nusipelniusius tauragiškius balsas skrieja ir už rajono ribų. Šiandien, mažiau nei po valandos, radijo stoties LRT Klasika bangomis galėsime išgirsti fotomenininko, Tauragės krašto muziejaus direktoriaus Romualdo Vaitkaus balsą.

Pastaruoju metu Tauragės krašto muziejuje „Santaka“ daug sujudimo. Modernizacijos darbų verpetas įsuko visus. Vykstančiais darbais, numatomais pokyčiais domisi ir žurnalistai. Tad Tauragėn užsuko radijo stoties LRT Klasika laidos „Skalsu kalbos“ kūrybinė komanda. Jolanta Jurkūnienė kalbino Romualdą Vaitkų, kurio interviu radijo bangomis bus transliuojamas jau 14.05 val.

– Žurnalistai atvyko į Tauragę, aplankė muziejų. Kalbino ne mane vieną. Bendravo ir su Viktoru Kovšovu, Elena Baziniene. Bendravome apie muziejaus plėtrą, veiklą. Šįkart laida bus gal labiau apie mane. Teiravosi apie asmeninę kūrybą, darbą, keliones. Iš tiesų plačiai kalbėjome, – atviravo R.Vaitkus.

www.lrt.lt internetiniame portale interviu pristatyme pasakojama apie R.Vaitkaus indėlį dar tik kuriant muziejų, nuveiktus darbus ugdant jaunąją kartą. Skelbiama, kad nespėjusieji išklausyti laidos šiandien, jos kartojimą galės išgirsti antradienį 00.00 val.

Tauragėje LRT Klasika transliuojama 107,4 MHz dažniu.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras