Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

„Vaiko šypsena“ rinks lėšas sergantiems vaikams(0)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2016-04-04 09:10

Sakoma – svetimo skausmo nebūna. Pamatęs dėl savo sergančio vaiko, anūko gyvenimus aukojančius žmones turbūt kiekvienas įvertina džiaugsmą, kad savi vaikai sveiki. Tačiau sunkiausios akimirkos tampa kur kas lengvesnės, kai sulaukiama aplinkinių palaikymo. VšĮ „Aktyvi Tauragė“ inicijuoja labdaringą renginį „Vaiko šypsena“, kurio metu ketinama rinkti aukas penkioms Tauragės rajono šeimoms, kurių vaikai serga sunkiomis ligomis, paremti.

Balandžio 16 dieną Pilies aikštėje turėtų startuoti masinis pėsčiųjų žygis aplink Tauragę. Jo tikslas – surinkti pinigų sunkiai sergantiems vaikams.

– Žygis nebus ilgas, iki dešimties kilometrų. Po jo aikštėje vyks koncertas. Koncertuos Valdas ir Vainora Lackai, Giedrius Vaškys, Vilma Krasauskaitė, Moksleivių kūrybos centro auklėtiniai. Bus aukų dėžė, į kurią bus galima aukoti, panašiai, kaip ir per Šilutėje vykusį Emiliuko žygį, – dėstė Saulius Bagdonas, „Aktyvios Tauragės“ vadovas.

Prisidėdamas prie iniciatyvos, Tauragės Rotary klubas steigia paramos ir labdaros fondą vaikams, tokiu būdu sudarydamas sąlygas paramą vaikams skirti bet kada.

– Sąskaita priklausys klubui. Į ją galės aukoti tiek fiziniai asmenys, tiek verslo subjektai. Ir kitų miestų Rotary raginame prisidėti. Galbūt klubiečiai iš visos Lietuvos sumanys nuo savo įmonių prisidėti parama, – sakė Artūras Vaičiulis, Tauragės Rotary klubo prezidentas.

Iš penkių labiausiai paramos ir palaikymo stokojančių šeimų šio numerio publikacijoje pristatome Audrių Šedbarą, su močiute gyvenantį neprigirdintį vaikiną. Jam labai reikia kokybiško klausos aparato.

Antroji šeima, prie kurios gerovės ketinama prisidėti, augina cerebrinio paralyžiaus kamuojamą dvimetę. Mergaitei reikalingi pinigai reabilitacijai. Šeima apie savo dukros negalią viešintis nenori ir pageidauja likti anonimiška.

Tragediją šiuo metu išgyvena ir trečioji paramos reikalinga šeima. Aštuonmetė dukrelė serga vėžiu.

Nerimas neapleidžia ir ketvirtosios šeimos. Jų atžala pateko į avariją ir dėl daugybės sužalojimų yra gydoma ligoninėje.

Paskutinioji šeima išgyvena nepriteklių. Autizmu sergančio mažylio tėvai iš paskutiniųjų kabinasi į gyvenimą siekdami pagerinti savo prasto namo būklę.

Norintieji paremti minėtuosius vaikus gali aukoti jau dabar. Tauragės Rotary klubo paramos ir labdaros fondo sąskaita LT547181300004700547.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras