Veidotyrininkė: kritikos šie žmonės nemėgsta(28)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-02-27 06:58

Aušrinė Norkienė ir Modestas Petraitis. Renaldo Malycho nuotraukos

„Šiam žmogui labai svarbus finansinis saugumas. Toks žmogus nesitenkina trumpalaike sėkme, o siekia kur kas daugiau. Žingsnis po žingsnio ji artėja prie valdžios aukštumų. Dabar jos laikas!“ – taip buvusią Tauragės vicemerę, dabartinę Seimo narę Aušrinę Norkienę apibūdino žinoma šalies veidotyrininkė, astrologė Vilma Šiaučiūnienė. Taip pat ji išvardijo, kokį charakterį, įgimtus gabumus, elgesio modelius atskleidžia ir Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Modesto Petraičio veido bruožai ir gimimo data. Anot veidotyrininkės, jis itin skaudžiai reaguoja į kritiką. 

Jei ištesės, ką pažadėjo, bus įvertinta

„Tauragės kurjerio“ prašymu veidotyrininkė, astrologė Vilma Šiaučiūnienė išanalizavo Tauragės rajono mero Sigito Mičiulio, savivaldybės administracijos direktoriaus Modesto Petraičio, buvusio mero Prano Petrošiaus, buvusios vicemerės, dabartinės Seimo narės Aušrinės Norkienės užkoduotas charakteristikas. Apie merą ir buvusį merą iš veidotyrininkės įžvalgų rašėme praėjusiame laikraščio numeryje.

Šįkart – apie Seimo narę Aušrinę Norkienę.

– Šios moters pagrindinės gerosios savybės: darbštumas ir realistiškumas. Tai bebaimis, ryžtingas, teisingas, įžvalgus, ambicingas, geros intuicijos žmogus. Aušrinė Norkienė iš tų, kurie nepraleidžia jokių progų. Ji gudri, vadovaujasi tik savo patirtimi. Šios moters žodžių žmonės nepraleidžia pro ausis, ji – puiki organizatorė. Jos galimybės neribotos, jei tik užsimano, ji gali kalnus nuversti. Tačiau tokie žmonės kartais įsivaizduoja, kad yra aukos pozicijoje,– kalbėjo V.Šiaučiūnienė.

Pasak veidotyrininkės, A.Norkienė darbus planuoja, tačiau jai reikalingas nors vienas patarėjas ar padėjėjas, kurie galėtų padėti susitvarkyti su darbo rutina, kurios Seimo narė nekenčia.

– Ji tvirtai tiki savo gabumais. Tokie, kaip Aušrinė Norkienė, gali vadovauti stambioms kompanijoms. Jei iki šiol ji neturėjo savo verslo, gali pradėti save šioje srityje realizuoti, – tvirtino pašnekovė.  

Pasak V.Šiaučiūnienės, A.Norkienė taiki, rami, moteriška, diplomatiška, ir tai svarbiausios jos jėgos. Veidotyrininkė atskleidė ir dar vieną A.Norkienės savybę: atsipalaidavimo minutėmis tokie žmonės gali kurti puikias eiles, net poemas. V.Šiaučiūnienė sako, kad A.Norkienė savo šeimai kelia aukštus reikalavimus. Jos sutuoktinis turėtų jai netrukdyti eiti savo keliu.

Veidotyrininkė, astrologė Vilma Šiaučiūnienė

Neigiamos A.Norkienės savybės esančios egoistiškumas, puikybė ir pretenzingumas. Ji turėtų vengti sumaterialėjimo, darboholizmo ir abejingumo. Neturi priešnuodžio kitų žmonių įtakai.

Žvelgiant iš astrologinės pusės „Tauragės kurjerio“ pašnekovė A.Norkienę pavadino drąsiai droviu žmogumi. Ji esą gali turėti nevisavertiškumo kompleksą, pasižymi vidiniu nepasitenkinimu. Išnagrinėjusi A.Norkienės horoskopą V.Šiaučiūnienė įžvelgė, kad ji dažnai įsitempusi, jai net kyla grėsmė atsipalaiduojant piktnaudžiauti alkoholiu, yra poreikis bėgti nuo realybės. Tačiau A.Norkienė esanti kūrybiška, iniciatyvi ir organizuota. Jai labai svarbu laisvė ir nepriklausomybė.

V.Šiaučiūnienė A.Norkienei pataria nesipykti su aukštesnio rango vadovais, pyktis jai grasina antsvoriu ir sveikatos sutrikimais. Jai patariama medituoti, laisvalaikiu atsipalaiduoti gamtoje, važinėti dviračiu ar net kartingu. V.Šiaučiūnienė Seimo narei pataria klausytis muzikos, savyje kartais pažadinti vaiką.

Pasak pašnekovės, A.Norkienė sugeba įžvelgti ateitį, lengvai įvaldo naujas technologijas, nesunkiai tampa draugų rato lydere. Ji turėtų atsisakyti kraštutinumų, nepareigingumo, nenatūralumo, nepastovumo, abejingumo ir išnaudojimo.

– Vis dėlto jai labai svarbu pinigai. Mėnulis ir saulytė – Ožiaragyje, o tai reiškia, kad tokie žmonės – pinigų vergai. Svarbūs ne tik patys pinigai, bet jų kiekis. Ir pasąmonė, ir sąmonė galvoja apie pinigus. Svarbiausia, kad ji nori lengvai juos gauti – pašnekėti, pakomunikuoti, pažadėti, bet kažin, ar ištesėti. Jei ji ištesės, ką rinkėjams yra pažadėjusi, žmonės jai bus labai dėkingi, ji bus įvertinta, jai atsivers vartai į rojų, – kalbėjo V.Šiaučiūnienė.

Jos troškimas dirbti laisvai, nepriklausomai kartais gali peržengti leistinas ribas. Astrologė sako, kad A.Norkienė vadovaujasi taisykle – man galima viskas, kitiems nieko. Gali įsipainioti į komforto, turto, valdžios viliones. 

– Ji turi išmokti atsirinkti bendražygius. Bet dabar jai viskas einasi kaip sviestu patepta. Šiuo metu jai geras laikotarpis. Tačiau visa, ką ji dabar turi, – netikėta laimė. Už tai bus nemažai pareikalauta, – atvirai išklojo V.Šiaučiūnienė.

Politikoje jam ne vieta

Modesto Petraičio asmenybės širmą V.Šiaučiūnienė praskleidė nuo veido bruožų tyrimo. Anot jos, šis žmogus dažnai vadovaujasi intuicija ir asmenine patirtimi, gali numatyti įvykius toli į priekį.

– Matau, kad jis jaučia atsakomybę už savo pareigas. Nemėgsta skųstis ir skelbti apie savo rūpesčius. Teigiamos savybės – sąžiningumas, gyvybingumas, proto miklumas. Užsispyręs, kupinas optimizmo. Gali uždegti kolektyvą. Yra ugningo charakterio. Jau kai darys duris, tai nutrenks tą, kuris stovi kitoje pusėje. Neigiamos savybės – ūmumas, nepastovumas, egocentriškumas, rūstumas, šaltumas. Gali išsisukinėti, manipuliuoti, – vardijo pašnekovė. 

Anot jos, M.Petraitis nešvaisto laiko tuščiai, yra stropus, mėgsta tvarką. Draugus renkasi išmintingai, su jais mėgsta dalykiškai pasiginčyti.

– Jis iš tų žmonių, kuriuos vadiname darbo pelėmis, – sakė V.Šiaučiūnienė. 

Astrologė įžvelgė, kad M.Petraitį sunku apgauti.

Anot pašnekovės, šis vyras po nesėkmingų išgyvenimų turi stiprybės atsitiesti. Tokiems, kaip M.Petraitis, nėra neįveikiamų kliūčių. Tačiau jei jį kas supykdo, visam laikui nutraukia santykius su tuo žmogumi, net ir tokiais atvejais, kai sau pripažįsta, kad oponentas teisus. Jis ambicingas, jo ego esąs labai didelis.

Astrologija rodo šio žmogaus polinkį į alkoholį.

– Šie žmonės meilėje nekonkretūs. Vienu metu svajoja turėti ir namus, ir laisvę. Bet taip nebūna.  Tai žmogus, nemokantis reikšti jausmų. Jausmingumo prasme jis šaltas. Dažniausiai tokie vyrai patiria ne vieną ištuoką. Patarimas – bendraujant su moterimis išmokti būti jausmingesniam, – M.Petraičiui pataria V.Šiaučiūnienė.

Anot jos, jam lemta turėti daug vaikų. 

M.Petraičiui, pasak astrologės, reikėtų išmokti atvirumo, vertinti kitus, dalintis, pasiaukoti, vengti susireikšminimo, siekti paprastumo, žmogiškos šilumos. V.Šiaučiūnienė sakė matanti, kad M.Petraičiui stinga suderinamumo komandiniame darbe. Jis esą stengiasi atkreipti dėmesį į visumą, bet nemato detalių ir dažnai pridaro klaidų. Pasak jos, Tauragės savivaldybės administracijos direktorius turėtų būti atidesnis smulkmenoms. 

– Jis mėgsta kritikuoti kitus, bet pats labai nenori būti kritikuojamas. Į kritiką gali reaguoti skaudžiai, dėl to yra pažeidžiamas, – patikino V.Šiaučiūnienė. 

Veidotyrininkė įspėjo žurnalistus – jei spauda M.Petraitį kritikuoja, jis dėl to labai pyksta. Su juo esą reikia atsargiai. Mat šis žmogus – degtukas. Pasak pašnekovės, M.Petraičiui netinka būti politiku, kaip politikas jis esąs nevykęs, politikoje jam ne vieta, nors kaip žmogus jis stiprus.

Skaityti komentarus (28) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras