savas
2011-08-21 19:28

nu ce tikras durniu laivas gereu negali sugalvuoti

Storuliukas
2011-08-20 11:46

Rukymas ,alkoholi,narkotikai sutinku ,adzalingi iprociai ir mesti juo ,kad ir sunku ,bet butina.Su nutukimu sunkiau.Visu pirma maisto pramoneje turi nelikti VISU EEEEE... ir kitu chemikalu, otaip pat ir genetikos invaziju!Taip pat maistas turi buti KOKYBISKAS, turi nelikti ivairiausiu SLAPENIU!!!Tada gal but...Taip pap turi buti proporcija tarpkainos ir paiamu...

Rolas
2011-08-18 15:55

reiktu pradėti nuo gaunančių invalidumo pašalpa ! kiek daug yra invalidų prageriančių ir prarūkančių visa pensija !

mano
2011-08-17 21:31

draugas sportavo, buvo vegetaras, bet mire jaunas.............................................................

Na taip
2011-08-17 20:21

Nei rūkau, nei geriu, matinuosi normaliai, bet sveikatos tai nėr.. Pasakys, kad per mažai sportuoju ir apkraus mokesčiais.. Suprantu, kad galima kažkaip nustatyti, kurie rūko ar piktnaudžiauja alkoholiu, vartoja narkotikus, o kaip nustatysi, kurie nesilaiko sveiko ( koks bus nustatytas tas etalonas? ) gyvenimo būdo? Juk daug žmonių turi viršsvorį ne dėl to, kad persivalgo ir neteisingai maitinasi, o dėl to, kad sutrikusi medžiagų apykaita. O ir kur jau to sveiko maisto nusipirksi, jei pats neužsiaugini?.. Visur E E E ..

maniau,
2011-08-17 19:38

valskis del saves sportuoja, ne del kitu. pasirodo klydau. nusisneka jis. kaip galima zmones diskriminuoti del isvaizdos, ar zalingu iprociu. as irgi moku valstybei mokescius, stengiuosi sveikai gyventi, nesilankau pas gydytojus, nebuvau sanatorijoje, bet niekad tokia mintis, kaip valskiui nekilo. tad gal padariusiam avarija, isviso neteikti pagalbos, nes pirko masina, auginantiems vaikus su negalia ivesti mokesti, nes tai valstybei kainuoja... kur tavo solidarumas zmogau. nereiskia kad valskio pasirinktas gyvenimo budas yra teisingas ir kiekvienam priimtinas. patarciau ir toliau sportuoti ir nekirsinti zmoniu tokiais paistalais. niekada nesakyk niekada!!!!

xxx
2011-08-17 14:06

na ir medikas.O, ho ho. Žmogų nuodija ne tik maistas, bet ir vaistai. Jei vaistai būtų skiriami gydymui - taip jie atliktų savo paskirtį, bet MEDIKAI juos naudoja kilniems tikslams - ligonį padarytri priklausomu nuo vaistų kaip nuo narkotikų - juk tai Jų didžioji misija - pinigai. Kuris matėt gailestingąjį Tauragės daktarėlį?Kas paneigs, kad kuo saikingiau valgysi ir judėsi, o tuo labiau, susitvarkysi savo požiūrį į tai, būsi sveikesnis. Man gaila tų žmonių, kurie netiki, kad jie patys yra savo sveikatos kalviai. Pagal mediką - gerkite tautiečiai, juk užsimokate. E. Valskio propaguojamame mokyme, kaip ir kituose - ne viskas visiems priimtina. bet mokymas , aš manau teisingas, tik kiekvienas turi atsirinkti tai ko ir kiek jam reikia.Tik ne alkoholis ir cigaretės iš mediko rankų.

Beje
2011-08-17 11:25

Yra atlikti rimti moksliniai tyrimai, kurie įrodo, jog badaujantiems žmonėms mažėja smegenų apimtis, nes mitybos trūkumas verčia smegenų ląsteles valgyti viena kitas.

Medikas
2011-08-17 10:55

Negaliu tylėti apie tokius nusišnekėjimus ir nepagarbą kankiniams ir tokiam pasakymui "Osvencime nutukusių nebuvo" žmogiškumo ribos peržengtos. Manau dėl medžiagų trūkumo jau sveikuoliui pradėjo džiūti smegenys. Manau nesuklysiu pasakydamas kad jo medicinos žinios artimos 0 procentų. Jis neatsižvelgia į pacientus kurie serga sunkiomis ligomis nuo vaikystės, turintys cukrinį diabetą, gydomi hormoniniais vaistais... Ponas Valskis turėtu legaliai skaičiuoti pinigus ir visas jo pajamas gautas viešai deklaruoti, kiek pas jį ateina į JOGOS užsiėmimus. Apie konferencijas galiu pasakyti, kad medikų tarptautinės konferencijops kainuoja šimtus-tūkstančius eurų, ir nereikia sakyti, kad tas vargšelis girtuoklėlis nepadeda mūsų valstybei. Jis perka arielka rūkalus ir tuo sumoka valstybei mokesčius. Manu nereikia teisti ir nebūsime teisiami. Piktinuosi "sveikuolio" požiūriu į mūsų visuomenę ir mūsų krašto žmones. Su pagarba visiems tauragiškiams. Medikas

gal
2011-08-17 10:32

gal pirma paskaiciuokit kiek kudu zmoniu serga ivairiomis ligomis kiek apkunus.kai turesit tokia analize tada galesit kalbet apie apmokestinimus.cia yra totalus nusisnekejimas toks mokesciu rinkimas.dar mazai tai medicinai duodam pinigu,nenervokit geriau.

Palikite komentarą