simona
2014-05-05 08:26

Ponas policijos vadove?Kai Jus izengete iTelsius-miestas prazydo.Visi policininkai brudai tik Jus geras.Nuvaziuokite i kaimus ir suprasite kaip zmones gyvena.Ne kiekvienas sugeba Norfoje su seima apsiprekinti.Turite atzalas ir man atrodo,kad vaikam nemalonu skaityti,ka tevai daro blogo.Bet zmones Jus myli,nes Jus Dievas.,Dievas yra tik vienas,kuris baudzia skaudziai.Gerbkit savo darbuotojus ir jie jus gerbs.Kol kas Jus pasitikejimo neturite.

Simona
2014-05-05 08:04

Ponas komisare?.Jūs parėjote į Telšius galvodamas,kad padarysite tvarką.O savęs paklausete,kaip policininkai gyveno iki Jūsų.Telšiai visada buvo aukštumoje,kol Jūs neikišote savo nosies.Ar kada teko pabendrauti su papraistais gyventojais ir paklausti kaip jie gyvena.Kiekvienas Jūsų pareigūnas stengiasi būti žmogumi,ir žmones kreipiasi i juos.O dabar kai Jus paskyrė komisaru,tai žmones tiek tryksta energija,kad tik galėtų kreiptis į Jus.Policijos veidas atsiskleidė visu gražumu.Prieš tai policijos Telšiuose nebuvo.Jūs esate Dievas.O Dievas yra tik vienas-Tai Jus.

"Rezgys ir partneriai" k v i e č i a
2014-02-05 12:11

Dėmesio! Visus tauragiškius nuo šių metų vasario 1 dienos Trenktinių gatvėje linksmina legendinė humoro grupė "Rezgys ir partneriai". Kaip pats superfiestos vedėjas V. Rezgys patikino, nuotaikingą ir iš kojų verčiančią "Harlem Shake" šou programą sudaro: "Oppa Gangnam Style - Makakos" šokis, kurį atlieka išpuvusiais dantimis Andžela Debilaitytė su dar žinomu sceniniu slapyvardžiu kaip Verka Serduchka. Kultinį "Tyntos" šokį su breiko elementais persikūnijęs į legendinį Tauragės "Kempyną" atlieka pats Vycka, t. y. Rezgys - žvairas, klišas ir be dantų. Į superfiestą kasdien kviečia jo 9 metukų dukrelė Vikutė poliglotiškai kalbanti visomis pasaulio kalbomis. Be to, superfiestoje nemokamai yra vaišinama lietuvišku cukriniu samurajumi, kuris anot pono Rezgio veiksmingai gydo nuo cukraligės. Taip pat, visi žiūrovai yra vaišinami gardžiomis Andželos Debilaitytės firminėmis salotomis "Relanium", bei yra rodomi kultiniai aukščiausios klasės vesternai - "Beviltiška Rezginio kova su policija" ir "Desperatiškos Rezgaidžių šeimos atakos prieš Tauragės temidę", kurie 2008 metais buvo apdovanoti dviem prestižinėmis Amerikos Kino meno ir mokslo akademijos auksinėmis „Oskaro“ statulėlėmis už geriausią scenarijų bei geriausią pirmaplanį Rezgio vaidmenį, ir didžiausio populiarumo sulaukusi juodojo humoro daugiaserijinė komedija, 2010 metais Kanų kino filmų festivalio metu nominuota „Auksine palmės šakele“ ir pralenkusi iki tol televizijos ekranuose karaliavusį "Benny Hill‘o šou", tai - "Pono Pyderezgio šou jūtubėje". Kviečiame visus, visus, didelius ir mažus dalyvauti dar neregėtame Rezgio grandioziniame mega šou, kuris vyksta kiekvieną dieną Trenktinių aveniu 16. Superfiestos dalyvius kiekvieną vakarą į "Harlem Shake" šokio ritmą įsuka didžėjus Dj Mindaugėlis iš 3 buto. O kai susirinkusiems žiūrovams pasidaro nuobodu, tai nuotaiką yra galima prasiskaidrinti su po Rezgio langais augančiomis pačio Vyckos išaugintomis ir išpuoselėtomis sultingomis kanapėmis, kurios yra tokio pat storumo ir tokio pat ūgio kaip ir superfiestos koordinatorius Pyderezgys.

TAURAGĖS TEMIDEI
2014-02-05 12:10

Tauragės policininkai, prokurorai ir teisėjai. Norime Jums priminti, jog VYTAUTO REZGIO nick‘ai, slapyvardžiai ir klyčkos, kuriais jis prisistato yra: Pedofilas Pyderezgys, Rezgbybnosis, Psichopatas Rezgaidys, Pyderezgenys, Nervų Rezginys, Pyderezgaidys, Rezgulys, Rezgenys, Rezgalas ir Tauragiškis. Štai tokiomis savo įmantriomis ir ekscentriškomis pravardėmis skandalingasis Tauragės veikėjas VYTAUTAS REZGYS mėgsta save pristatinėti visai Tauragės visuomenei.

to lince uk
2014-01-24 08:04

O čia Rezgį dergia psichinis ligonis ir policijos stūkačius,beiu teisatas už senų žmonių(savo motinos sesers) terorizavimą, Aistis Regimantas iš Donelaičio 50,kurio net tėvas gavo palikti namus dėl jo išprotėjimo ir stūkalinimo.

lince uk.
2014-01-04 15:34

Turejau reikalu del sunaus problemu suPonu Rudminu, labai geras ir suprantantis zmogus, ko negaliu pasakyti apie Taurages policininkus. Tikri zveris savo akimis teko matyti kaip mano sunu surakinta antrankiais mentas dauze, laiptais vedant pas tyreja, kad prisipazintu ta ko nera padares. Po sudauzymo sunu nuveziau ekspetizei ir ka manot? Eksperto Gedmino isvada buvo palanki mentu naudai, o ne mano nors sumusimai buvo akivaizdus

lince uk.
2014-01-04 13:46

Siaubas kiek jus galit linksniuoti ta Rezgi ir Andzela, kazkoks apsurdas.

Pedofile Pyderezgį pačiulpk byblija
2014-01-03 18:34

Visa Tauragės Temidė įskaitant Metrikį ir mentus Donatą Petraitį bei Mantą Sabaliauską skaito apie pedofilijų Pyderezgenį komentariukus ir žvengia susirietę iki ašarų susiskambindami vieni su kitais ir padiskutuodami apie Rezgbybnosio paranojinius ir šizofreninius nusismaukymus internete. O labai dažnai ir patys mentai iš Tauragės mentūros kompų čia ``Kurjeryje`` ir ``Žiniose`` pavaro įspūdingų komentarėlių apie pedofilinį Rezgaidį :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

"Rezgys ir partneriai" k v i e č i a
2014-01-03 18:14

Dėmesio! Visus tauragiškius nuo šių metų sausio 1 dienos Trenktinių gatvėje linksmina legendinė humoro grupė "Rezgys ir partneriai". Kaip pats superfiestos vedėjas V. Rezgys patikino, nuotaikingą ir iš kojų verčiančią "Harlem Shake" šou programą sudaro: "Oppa Gangnam Style - Makakos" šokis, kurį atlieka išpuvusiais dantimis Andžela Debilaitytė su dar žinomu sceniniu slapyvardžiu kaip Verka Serduchka. Kultinį "Tyntos" šokį su breiko elementais persikūnijęs į legendinį Tauragės Kempyną atlieka pats Vycka, t. y. Rezgys - žvairas, klišas ir be dantų. Į superfiestą kasdien kviečia jo 9 metukų dukrelė Vikutė poliglotiškai kalbanti visomis pasaulio kalbomis. Be to, superfiestoje nemokamai yra vaišinama lietuvišku cukriniu samurajumi, kuris anot pono Rezgio veiksmingai gydo nuo cukraligės. Taip pat, visi žiūrovai yra vaišinami gardžiomis Andželos Debilaitytės firminėmis salotomis "Relanium", bei yra rodomi kultiniai aukščiausios klasės vesternai - "Beviltiška Rezginio kova su policija" ir "Desperatiškos Rezgaidžių šeimos atakos prieš Tauragės temidę", kurie 2008 metais buvo apdovanoti dviem prestižinėmis Amerikos Kino meno ir mokslo akademijos auksinėmis "Oskaro" statulėlėmis už geriausią scenarijų bei geriausią pirmaplanį Rezgio vaidmenį ir didžiausio populiarumo sulaukusi juodojo humoro daugiaserijinė komedija, 2010 metais Kanų kino filmų festivalio metu nominuota "Auksine palmės šakele" ir pralenkusi iki tol televizijos ekranuose karaliavusį "Benny Hill‘o šou", tai - "Pono Pyderezgio šou jūtubėje". Kviečiame visus, visus, didelius ir mažus dalyvauti dar neregėtame Rezgio grandioziniame mega šou, kuris vyksta kiekvieną dieną Trenktinių aveniu 16. Superfiestos dalyvius kiekvieną vakarą į "Harlem Shake" šokio ritmą įsuka didžėjus Dj Mindaugėlis iš 3 buto. O kai susirinkusiems žiūrovams pasidaro nuobodu, tai nuotaiką yra galima prasiskaidrinti su po Rezgio langais augančiomis pačio Vyckos išaugintomis ir išpuoselėtomis sultingomis kanapėmis, kurios yra tokio pat storumo ir tokio pat ūgio kaip ir superfiestos koordinatorius Pyderezgys.

Sausio 5
2014-01-03 17:59

Sausio 5 žinomiausiam ir garsiausiam Tauragės pedofilui Pyderezgiui iš Trenktinių aveniu sukakos 53 metai, bet ko gero tai bus paskutiniai jo gyvenimo meteliai, kadangi cukraligė daro savo, kurią jis įsitaisė nuo rusų laikų metų metais sprogdamas bidonais cukrinį samurajų ir už tai buvęs apdovanotas šia jam siųsta dėkinga ir nepamainoma Dievo dovanėle :))))))))))

Palikite komentarą