Padėti žadėjo
2015-05-27 13:40

"Padėti žadėjo ir buvęs meras Pranas Petrošius, ir Seimo narys Darius Petrošius". Kur nepadės, juk taip agitavo :)

prasytojai
2015-05-13 08:55

Prasysim to kad paremtu, prasysim ano kad paremtu...prasysim 50 000 Eur. maziausiai, bet draudimui neieskosim,baznycios biudzetas neisgales... kita karta vel prasysim... kas gali atsakyti baznyciai???

uz draudima
2015-05-13 08:25

Skaitant bet koki straipsni,galima bet kaip interpretuoti... Zurnaliste padare apklausa,kiek as suprantu...zinoma,naturalu,kad atejo pirmiausiai i Lietuvos draudima, kadangi tai didziausia Lietovoje esanti bendrove... ir zinomiausia... bet is kunigo atsakymu, eina suprasti,kad jam tai tik zenklai, ir draudimas cia nei prie ko... pasakysiu savo nuomone, kad reiketu ivesti privaloma pastatu draudima,kaip buvo senoveje...kodel" o todel,kad draudimui pinigu visi gaili, o kai atsitinka nelaime, visi zmones renka pinigus kad padeti,ypac bendruomenese...tai klausimas: ar geriau apsidrausti ar tiketis kad niekas neatsitiks? o jei atsitiks,tai juk gausi visiska atstatyma,jei busi apsidraudes. Pati viska draudziuosi,ir laikausi principo: esu netokia turtinga,kad nelaimei atsitikus,tureciau galimybe viska nusipirkti is naujo.

Buderus
2015-05-13 05:48

skaitydamas šį straipsnį, susidarai tokį įspūdį , kad žurnalistė atstovauja kažkokiai draudimo kompanijai. Apsidraudimas neišgelbės nuo nelaimės ir nenumatytų veiksnių. Savo straipsnio pabaigoje pati sau paprieštarauja ir atsako į klausimus kas ir kaip padės padarytos žalos atstatymui. Kažkoks "marazmas".

bet
2015-05-12 19:01

tai išeina,kad taip gerai pratestavo,kad net gaisras kilo,nieko sau

Tauragiškis
2015-05-12 16:09

Didžiulė gėda Tauragės žmonėms kad turime tokių kunigėlių kurie Lietuvos piliečius, ginančius savo pažeistas teises ir atliekančius Pilietinę pareigą apsiginant nuo Tauragės valdžioje dirbančių nusikaltėlių buvusio Tauragės apskrities viršininko ARŪNO BEIŠIO, Vyriausybės atstovo VIKTORO KOVŠOVO, Tauragės mero PRANO PETROŠIAUS ir jų parankinio buvusio mero pavaduotojo ,mero patarėjo, Tvarka ir Teisingumas pirmininko o dabar Tauragės savivaldybės bibliotekos direktoriaus SIGITO KANCEVYČIAUS . Ponas kunige, prieš keletą metų Jums buvo pateiktą dokumentinė medžiagą: Teismų sprendimai, Finansinių Nusikaltimų Tyrimų Tarnybos išvados, LR Seimo kontrolierių išvados, Lietuvos Respublikos Generalinės Prokuratūros nutarimas; Panaikinti nutarimą nutraukti ikiteisminį tyrimą. Rašoma: ARŪNO BEIŠIO ir jo sėbrų neteisėtai isteigtas -ikurtas fiktyvus žemės ūkio kooperatyvas "ŽEMĖSA" Kaimo rėmimo fondo lėšas gavo nepagrįstai, kooperatyvo sandoriai ir finansinės operacijos atliktos siekiant gauti lėšų tai yra veikiant pagal iš anksto sumanytą nusikalstamą schemą. Ponas kunige, Jums buvo pateikti ir kiti dokumentai: "ATVIRAS LAIŠKAS" LR Seimo Pirmininkui Artūrui Paulauskui LR Ministrui Pirmininkui Algirdui Mykolui Brazauskui Vidaus reikalų ministrui Juozui Bernatoniui kur aukščiausi buvę Tauragės (nusikalstamos Pasaulyje pripažintos komunystų partijos) nariai prašo aukščiausių Lietuvos buvusių TSKP CK komunystų pritarimo ir paramos susidorojant su Lietuvos Piliečiais, Valstiečių laikraštis 2001 m. gegužės mėn. 15 d. (antradienis) Nr. 39 straipsnis "Gali nukentėti tamsią naktį" Laikraštis Šilalės artojas 2003 m. vasario 18 d. Nr.14 straipsnis " Kooperacijos sandėris ūkininkų užnugaryje" Laikraštis Šilalės artojas 2003 kovo 18 d. (antradienis) Nr.22 straipsnis "Tauragės apskrities viršininkas neria į krūmus" Aš manau kad tai "pamiršote" ponas kunige, kai vyko 2015 m. balandžio mėn. 22d Tauragės rajono tarybos posėdis ir Tauragės rajono buvę aukščiausi pareigūnai- valdžioje dirbantys nusikaltėliai apdovanojami jodomis kepurėmis su sovietų raudonomis žvaigždėmis Jums sukelia juoką,šipseną, atsipalaidavimą- tai Jus garsiai pasakote. Manau čia jau velnio darbas?

Palikite komentarą