Pritariu
2015-05-26 12:27

Petras visiškai teisus.

petras
2015-05-25 18:05

Kaip nuo pirmos dienos modestas puolamas jaucia komunistai kad reiks klumpes nest

to ....
2015-05-22 18:02

teisybe parasei! O as pridurciau su senu posakiu " jei nematei savo akimis, negirdejai savo ausimis, tai neprisigalvok savo mazu protu ir nesidalink savo didele burna" - meiles ir santarves visiems tauragiskiams!

.....
2015-05-21 11:51

Žmonės žmonės.. skaitau komentarus ir juokas ima.. Straipsnis apie įmonę kuria valdė Modestas Petraitis, o komentarai apie jo parašytas gramatikos klaidas.. įdomu būtų pažiūrėti ką komentuotumėte jei nebūtų buvę tų Modesto pasisakymų?? ir taip pat patarčiau prisiminti jog Modestas Petraitis yra ne tik administracijos direktorius, bet dar yra ir paprastas pilietis kuris turi teise ką nori tą ir rašyti savo paskyrose, o ir dėl klaidų tai manau nėra nei vieno žmogaus kuris jų nepadarytų. Labai įdomu tai jog kažkaip neprisimenu jokių didelių komentavimų apie buvusį administracijos direktorių.. O dabar atėjo žmogus kuris tikrai dirba ir daug dirba, ir to paties reikalauja iš kitų žmonių, tik kaip akivaizdu ne visiems tai patinka :) Kalbant apie straipsnį.. Vienas pilietis pasisakė apie Valdymo apskaitos kolektyvo sudėtį, mat į darbą priimamos tik jaunos gražios ir netekėjusios merginos ir rengiamos kažkokios orgijos, ir sugalvok tu man taip :D Gerbiamas pilieti aš atsakysiu į Jūsų pasisakymą, Jūsų žiniai kolektyve yra daugiau ištekėjusių merginų nei netekėjusių.. o dėl orgijų.. įdomu keliose Jums teko sudalyvauti ir kur jos vyko kad taip drąsiai teigiate apie jas? ir gal galite pranešti apie artėjančias kur ir kada bus? Nes kiek žinau nei vienai iš kolektyvo narių dar neteko jose sudalyvauti. Mieli piliečiai jei neturite pagrįstų faktų ar nesate tikri savo mintimis tai patarčiau nerašyti bet ko ir pasilikti savo iškreiptas mintis sau. Komentarai ar kritika manau yra visiems naudinga, bet tik tokia kuri yra reali o ne kažkieno išgalvota. Ačiū už dėmesį.

santechyks sigis
2015-05-20 10:08

kaip paskaitai buhalterio svaičiojimus snukiaknygėje , baisu darosi. tai jam telefonai tarnybiniai užkliuvo. Jei mobilusis ryšys įstaigos pirktas pagal visus pirkimų tarnybos reikalvimus., tai ką jis dabar lieps nutraukti sutartis ir ....mokėti netesybas. Tai taip išeina pagal buhalterį. Kuo užkliuvo , kad savivaldybėje nori įsikurti profsajungos? Oi buhalteri ne nuo to pradėjai.

kurjeriui mokescius sumoka miskas
2015-05-18 14:42

kurjeriui mokescius sumoka miskas miskas jam ir padekos

NE VISIEMS PATINKA
2015-05-18 13:57

ne visiems savivaldybės administracijos darbuotojams tokie naujojo direktoriaus darbo metodai patinka - KUR TEN JAU PATIKS - PUSE IS JU SEDEDAVO SIKNAS PADEJE, NET PAKLAUSTI NEGALIMA. JAU VIEN TIK DOKUMENTU LANGELIS PIRMAME AUKSTE KOKIOS ISTORIJOS VERTAS... O KA KITI? GERAI, BIS TEGUL PADRASKO TA KURMIU LIZDA - GAL DIRBTI PRADES VIENA KARTA.

Nauja darbo vieta....
2015-05-18 13:22

Kadangi jus puikiai rasote lietuviskai, netgi su nosinemis, manau, busite paskirtas savivaldybes administracijos direktoriaus padejeju rasliavos klausimais. DD Dar viena darbo vieta sukurta is tu zadetu 3000...D

to to to dad
2015-05-18 12:52

Tai ir pasinaudokite savo pasiūlymu - neskaitykite administracijos direktoriaus Facebook'o :)

> dada
2015-05-18 12:36

Deja, jūsų komentaras su klaidomis - be nosinių, tikrai negalite dirbti jokiu valdininku ir kitų kritikuoti, jei pats (pati) nemokate lietuviškai rašyti.

Palikite komentarą