pritariu
2016-01-06 07:14

100procentų pritariu šiai nuomonei.Tiek daug pritupdyta neįgalių partiečių įvairiose srityse, kad reikės nemažai metų kol juos išvalys. O tada atsigaus ir švietimas ir kultūra ir sportas. Nepašalinus seno kelmo neina į tą vietą pasodinti naujo medelio.

nuomonė
2016-01-05 08:05

Tauragės progreso stabdis-ilgametė socialdemokratizacija. Partinis bilietas svarbiausias kriterijus,nesvarbu ,kad silpnas specialistas,svarbu-socdemas. Šlykštu,kai tas siejama su švietimu,kultūra ir sportu.

Suaugęs vaikas
2016-01-04 17:45

Visi visur mato tik neteisybę, melą ir nieko nedarymą, tačiau patys nesistengia pakeisti situacijos, tik kalba. Pamiršome dėl ko buvo parašytas šitas straipsnis - jaunimo veikla. Tik stiprioje bendruomenėje galima pakeisti situaciją, susivienikime kartu dėl bendro tikslo - mūsų ateities žmonių. Reikalingas ne tik tinkamas pavyzdys (tėvai), bet ir bendruomenės aktyvumas, parodykime visiems, kad Žygaičiuose jaunimas gali augti ir tobulėti ;) bėje aš mokiausi Žygaičių mokykloje ir tikrai noriu padėkoti mūsų direktorei, nes tik jos dėka matome gimnaziją tokią kokia ji yra dabar. Remkime žmones kurie pavyzdžiu ir autoritetu pasiekia rezultatų, nepateisinkime kitų bendruomenės veikėjų pasyvumo, kuris žmonėms atrodo tinkamesnis dėl griežtos rankos trūkumo.

PRIE KO
2016-01-04 16:25

čia gimnazija.Kadangi mieste atsiranda įstaigų ir žmonių grupės, kurios moka mokykloms nuomą už sales, tai ir sportuoja.Pasidomėkite mielieji prieš rašydami, yra Tauragės savivaldybės tarybos patvirtinti įkainiai, o ne šiaip sau susirenka "bet kas" ir neneša jokios atsakomybės už viską. O Žygaičių gimnazijos renginiuose teko ne kartą lankytis, tai nuostabios Kaziuko mugės, sporto šventės ir kt. tai gal jau pamastyk prieš rašydami, patys niekur nedalyvavę.Kai pats nieko nedarai, tai bepigu ant kitų purvą pilti.Tegul bendruomenė buriasi, ieško patys užsiėmimų, o patalpų klausimą visada galima išspręsti.

Už ką?
2016-01-04 13:55

Už kultūrinį laisvalaikį kaimuose atsakingi kultūros darbuotojai. Jie būtent už tai gauna algą. Jei Žygaičių kultūros darbuotoja nesugeba nieko įdomaus pasiūlyti ne tik jaunimui, bet ir suaugusiems tai už ką ji gauna algą? Atrakinti duris ir pasėdėti naujose gražiose patalpose prie kompo? Ar dėl to, kad ji ir jos vyras - socdemai? Velniop tada.

Liudna
2016-01-04 13:33

Reikia Taurageje veiklos atidarykite bent kino neatra ar baseina

NUOMONE SIAIP
2016-01-04 10:25

Nesuprantu, kodel negalima mokyklos sporto saleje vakarais sportuoti, miesto mokyklose vyksa aerobikos uzsiemimai moterims, merginoms, vyrai atvaziuoja krepsini pazaisti, sumoka keleta euru, ir sportuok i valias. Jei jau Zygaiciu direktore dedasi tokia super duper, galetu kazka tokio irgi suorganizuoti, kam tos patalpos stovi nenauojamos , nebutinai moksleiviai sportoti turi

Uz teisybe!
2016-01-04 06:50

Žinokite, pilnai tikiu, kad pasižers komentarai prieš direktorę...oi kiek mokytojų per šią moterį kenčia ir nukentėjo

kebabu megejas
2016-01-04 06:38

Straipsnis sujudines gimnazijos direktore, dabar turetu pasipilti mokytoju komentarai uz direktore

kastuve
2016-01-04 06:34

Jūs - Protingas komentatorius.

Palikite komentarą