John Morgan
2017-04-19 03:14

Ar jums reikia skubiai paskolą? Čia yra jūsų šansas gauti paskolą iš mūsų kompanijos, kai palūkanų norma 3%. Mūsų paskolos yra garantuotos ir garantuotas. Susisiekite su mumis šiandien, reikalingos sumos. Paštas: johnmorganfinances@gmail.com

to 2016-07-29 11:38
2016-08-02 10:03

Žaidynių protokolai vieši, jie yra savotiškas Lietuvos sporto veidrodis. Juk faktų (skaičių) nenuslėpsi (vat, atsikvošėjau ir pamačiau, kad parašiau nesąmonę). Taigi, galit pažiūrėti - gauna treneriai pinigus, bet kad niekur nedalyvauja. Nesugeba komandos atvežti į pagrindines varžybas. Įtariu, kad masiškumas popierinis, kaip kitaip paaiškintumėte.

6 tam
2016-07-29 23:07

Bitinai nesvaik :)))

To hanibalas
2016-07-29 09:38

Negali visi tauragiškiai įsikibę vienas į kitą "tampytis". Moka mokesčius visi ir jie nėra skirti vienai sporto šakai. Kiek yra tų "besistumdančių". 20-30 vaikų. Suaugusių visai nėra, nes tas sportas laisvalaikiui netinka. Gerbiu imtynininkų pasiekimus, tačiau vieną kartą reikėtų visiems paaiškinti, kad mokyklų tikslas - vaikų sveikata, sporto mokyklos pagrindinis tikslas - vaikų masiškumas sporte, jų užimtumas. Tik po to, eina darbas su gabiausiais vaikais ir jų nukreipimas į specializuotus aukšto meistriškum o centrus. Aišku, tokius tenerius, kaip Jonas, reikėtų paimti į olimpinio rezevo centrą, nes Tauragėje tikriausiai nėra galimybių jam mokėti pagal jo kvalifikaciją. Be to reikėtų daug kam suprasti, kad treneris, sąžiningai dirbdamas su futbolo. krepšinio, rankinio grupėmis kuriose yra daug vaikų, retai išaugina labai aukšto lygio sportininką, bet naudą Tauragei duoda didesnę, negu vienas olimpietis. Taip pat turite suprasti, kad žmonės turi teisę gauti paramą ir tinkliniui, tenisui, lengvąjai atletikai ir daugeliui kitų šakų. Nėra imtynės pasaulio bamba. Treneriams ir sportininkams, siekiančiams aukšto lygio rezultatų, turėtų būti atskiras dėmesys, bet proporcingai normaliam spoortui, nes, norint, kad atsirastų talentai, reikia labia išvystyto masiško vaikų sporto įvairiose sporto šakose. Talentai iš mėnulio nenukrenta.

ha ni ba las to Paspausime mera
2016-07-29 09:00

taigi viskas išdėstyta straipsnyje - teisinga sporto šaka garsina kraštą ir Lietuvą, o už tai gujama. žurnalistai pravėrė visuomenei akis ir visuomenė pamatė pūvantį švogeryną. Kodėl turi veistis rezultatų nerodantys impotentų kromeliai? Kodėl bent jau sau neatsakote į šį klausimą? padėsiu pasverti: ant vienos svarstyklių lėkštės padėkite Venckaičių ir Svajūno Adomaičio Europos ir pasaulio čempionatų medalius, visos trijulės patekimą į olimpines žaidyneso, o ant kitos visų likusių vegetuojančių sporto šakų nuopelnus. Į kurią pusę nusvyro rodyklė? Reziumuoju - yra tradicija, ją reikia saugoti ir puoselėti, o lavonų reanimacija lai užsiėma savanoriai, o ne mokesčių mokėtojai.

Paspausime mera
2016-07-27 11:24

Kazkaip keistai si komanda atbego su kurjerio zunaliste :) Gal galite paaiskinti kodel?

Rokas
2016-07-27 08:20

Kas nors atvažiuokite gelbėti merdinčią Tauragės savivaldybę!

yra kaip yra
2016-07-26 11:09

Taurageje viskas merdi net ir be sporto. Kai miciulii geda pasidare tai pasiule 800 e i ranksas. Iki siol niekas nebutu tiek mokejes. Viska reikia daryti laiku. Sabutis tiek metu treniareves lieka uz borto. Uzuojauta

zeniaus babas draugs
2016-07-25 12:35

Siaip tai visiems mokyklu direktoriams reikalingi savalaikiai keitimai - rotacija, nes jie savo istaigas zlugdo uzsismirdejimu kedese, iniciatyvos stoka ir stabdo procesa.

Palikite komentarą