as
2017-04-02 14:39

Nu rolanduks pasireiske matyt bendruomenes "fainuju "komandai priklause kad taip viska zino

Laura
2017-04-02 14:31

Mielas Rolandai, Jūsu lygis žemesnis nei penktoko, jei sugebate šitaip rašyti, tik parodote iš kokio gilaus mėšlo krūvos pats išlindot. Gaila man, kad tokius kaip Jus žemė nešioja, Jums tik pavydėt ir nagus graužtis, kad nesat šios bendruomenės dalimi. Iš kur taip gerai visus pažįstat ir apie visus žinot, bene kaimynas gal būsit Vaitimėniškiu? Pavydo gaidelę girdžiu. Linkiu Jums nebepūti iš vidaus arba užsirakint savo priśvinkusia mėšlo burna ir rakta išmesti į Baltijos jūra. Viso gero, žemo lygio žmogau! O dabar apie gerus dalykus, šypsena keliantis straipsnis! Vaitimėnai per amžiu amžius! Amen :)) .

Vaitimeniskiai
2017-04-02 06:17

Dekojame Krastieciui ir buvusiai mokiniai is Vaiciu uz komentarus kad geru zodziu paminite ☺na o rolandas matyt needes buvo piktas tai ir dejo

rolandas
2017-04-01 15:22

Margaritą turbūt kleckais vaitimėniškiai prišėrė už tai tokių nesamonių prirašė.Bendikienė Laima savo trobos nesugeba apsivalyti per dienas šiukšlyne sėdi,o ūkvede dar save vaduna.Geriau būtų kampus bendruomenėje apsivalę,o po to korespondentus pasikviete.Nijolei girtis ir nesamones pliurpti yra jau įauge į krauja-pliotkų maišas.Toje benruomenieje pastoviai 'Š' maišo Rasa Maulienė ir ten niekada nebuvo draugiškumo ir nebus tik gražūs pasakojimai.Vienu žodžiu korespondentė žemo lygio ir jos rašinukai kaip penktoko.

buvusi mokinė iš Vaičių kaimo
2017-03-30 11:21

Mielas Vaitimėnų kaimas, puikūs žmonės gyveno,nes jau daug metų praėjo ,kai ten mokiausi.Jau dauguma jų paliko šį pasaulį.Buvo septynmetė mokykla,kurioje vos tilpo vaikai, norintys mokytis toje mokykloje.Kaimai nyksta,bet smagu skaityti,kad Vaitimėnai atgyja,kad jame gyvena puikūs ,jauni žmonės.Dažnai pravažiuoju per Vaitimėnus ir mane užvaldo puikūs prisiminimai.Visai bendruomenei linkiu susiklausymo ir nuotaikingo bendravimo.

Krastietis
2017-03-30 08:49

Geras straipsnis ,smagu kad tokie fain mano krastieciai, draugiskai gyvenate ,buvau neseniai aplankyt artimuju kapu .Gerbemieji, keliai aisku baisus ,bet kaip rase straipsnyje tas kada nors baigsis lieksim kaip ant sparnu pas jus.Tik noriu priminti kad pavasaris svaros metas orai nepaprastai geri tai gal sakyciau reiketu truputi pasiiorganizuoti ir bent prie kelio siuksles apsirinkti ten prie kapiniu gal zmones senukai kokie gyvena kad tai kilimo gabalas mietosi ,tai baltiniai raudonijai,gal zmogus sera ,kad neapsitvarko. bendruomene draugiska padekite .O siaip linkiu vaitimeniskiams sekmes lauksiu gal kada fb profili rasiu koki kvietima i svente, butinai atvyksiu.

Palikite komentarą