Gumui
2010-03-02 00:39

Kas normaliam žmogui atrodo sąžininga ir teisinga,temidei visada atrodo psichikos nukrypimas-kiekvienas sprendžia pagal savo sugedimo laipsnį.Tai puikiai iš tavęs matosi,mielasai.Aš čia taip pat rimtai.

gumas
2010-02-24 17:13

negalvojau kad tau ant tiek blogai (as cia rimtai)

gumui
2010-02-22 23:50

Kaip taisiau,taip ir taisau ,tik ne tokiems ligoniams,kaip tu,nes tokį baisu į namus įsileisti.O tylinčiu avinu nebuvau niekada.Ir tada kai milicija į savaite 3-4 kratas darydavo(ir per 35 metus nerado NĖ VIENO vogto aparato.O patys tai ne kartą tempė iš garažų ir milicijos kaimynystėje esančių namų,iš manęs ,patikrinimui paimtus magnetofonus.Kad per tas kratas dafiga dingdavo smulkių daiktelių,rtai čia smulkmena.bet tokio milicijos išsigimimo į banditus,tikrai nebuvo buvo viršininkas vasiliauskas(boksininkas),kuris prasikaltusį milicininkėlį``iš tapkių iššokdindavo``vienu smūgiu.Ir buvo tvarka,ir žmonės gerbė.O dabar guminėm smegenim visokie,rašinėja,būdami garantuoti,kad jiems LR BK 155 str. negalioja.pala pala,pasikeitė gen.Prokuroras,gal tvarka pasieks ir Tauragę,nesvarbu,kas mūsų prokuratūroje sėdi,o tada ,manau ir UAB``tauragės milicija``pajudins.Oi bus kepurių skraidymo fiesta...Na jei tau ir Youtube ir ``Kurjeris`` į vieną vietą kišamas,tai tu sergi``napoleono sindromu``,pasiskaityk internete,ką tai reiškia.ten daug tavo chėbrantų su tokia diagnoze pluša.O dėl šizofrenijos atvažiuok duosiu Klaipėdos ekspertų pažymą,kad sveikesnis už tave.Išsiėmiau tokiems ``pašalusiems``kaip tu parodyti,kurie visus tiesą rašančius``šyzais``skaito,nežiūrėdami į veidrodį.Tu geriau parašyk kaip nuplaukusiai kaimynei,kuri po Vilniaus``dušo``pusmetis neišlenda iš trobos,mokėdavote po 100 litukų už kiekvieną ,mano šeimą dergiantį pareiškimą.Turiu jos audio,kaip giriasi,jūsų mokama alga,už ką jūs turėtumėt kaliūzėje smirdėti,ir kaip jūs svetimomis rankomis ėdate žmones.Užmiršai parašyti,kad ta kaimynė 12 kartų bausta už chuliganizmą ir teista už įžeidimą...turėdama netoli 80 metelių.Nieko babulka?Per mažą ``stogą``davėte.Jei ne jūsų``stogas``,būtų Lietuvos čempionė(savo amžiaus kategorijoje)pagal baustumus ir teistumus.Matyt ne iš lemputės rašiau,a saliamone?Aš kaip buvau savo profesijos meistras,taip ir likau-badu nemirsiu.O tu be žalių kelnių NULIS,ir kai išlėksi galėsiu palėpių tvarkytoju priimti ar kiemsargiu,nes tu kitko nemoki.Aš Tauragiškis ir negėda juo pasirašyti,o tu tik guma,tik neparašei kur maunama...

tauragiske
2010-02-22 18:38

kad preigunai nebaudzia prabangiu automobiliu vairuotoju tuo puikiai galima isitikinti siastadieneis prie didziojo turgaus, paprastu zmogeliu ratus masinu blokuoja , o kur stovi koks prabangus automobilis tai jy aplenkia.negi jiems kitos eismo taisykles galioja?

gumas
2010-02-22 10:38

issiplauk galva, juk tauragej gyveni, cia ir taip vieni kitus pazista, todel you tube susikisk i subine ir uzkimsk kurjeriu. seniau tave zinojau kaip auksaranki elektronikos srityje.... o kas dabar esi? kazkoks sizofrenikas kuris bylinejasi, pradedant kaimynemis ir baigiant velniai zino kuom. rasineji komentarus prisidengdamas ivairiausiai nickais ir pats juos komentuoji.

Gumui
2010-02-21 21:17

Tai kad mane velnias nematė,bet skaldote kas po ranka,ir vairuotojus.Gal ``Kurjerio``neskaitai?O mano žmoną į sieną policijoje gal aš trankiau.Pasigrožėk``Youtube``.O patys vieni kitiems kaulus kaip laužote ir į mišką gązdinate vežti,tai jau neatlaiko jokios kritikos.Apsižvalgyk aplink juokdary!Ir spaudą skaityk jei negirdi kas gretimame kabinete dedasi.

gumas
2010-02-21 12:58

is taves nieko daugiau ir neisgirsi, tik : mane SUMUSE, tada SUMUSE, ten SUMUSE... jau taip gaila taves darosi, net uzeina noras pribaigti, kad nesikankintum. 1 zodziu keisk plokstele

andrius
2010-02-21 12:54

Tiktai kvailos bobos kvieciasi mentus del tokiu smulkmenu ir matyt is neturejimo ka veikti po to dar raso i laikrasti.

gumui
2010-02-21 12:03

Gaidynas,priešais mokesčių inspekciją-sumaišei adresus,tokių pasipūtusių kaimo lopų kaip tu dėka.Ar vaistai pasibaigė,ar byla pralošta isteriją kelia?Buvote įpratę meluodami teisme laimėti bylas prieš paprastus žmonelius,o čia dar bobai prakišoteo, še kad nori-nepavyko užmuilinti teismui smegenų.Puikiai suprantu tavo isteriją,niekur neina įsidarbinti-visi nekenčia ir žmonių paspardyti nebeis.

gumas
2010-02-20 18:12

tauragej tera tik vienas gaidynas, toks raudonas palei begius..... beje tavo deka. GERK VAISTUS

Palikite komentarą