amzininkas
2017-08-24 12:50

molodec tauragskie liberalasi, visur bezpredelas.

vaje vaje
2017-08-24 12:31

ir kas tikėjosi, kad iki tokio daves...

Tauragė
2017-08-24 11:40

Jaučiuosi blogai, nes matyt, esu vienintelis apskrities centras, kuris toks apleistas ir visiškai netvarkomas. Neturiu nei vienos viešosios erdvės, kur žmonės galėtų leisti laiką. Nors turiu Jūros upę, tačiau jos pakrantės ir vadinamieji takai apaugę kerpėmis ir žolėmis, apie sugriuvusį taką net nekalbu. O juk jei mano gaspadoriai nors kažkiek rūpintųsi mano grožiu ir mano gyventojų gerove, suprojektuotų ir įrengtų puikią poilsio zoną ne tik vietiniams gyventojams bet ir atvykstantiems svečiams. Zumpė, Oko pamiškė - dar viena erdvė, kur reikia poilsio zonos gyventojams. Bet ką čia tvarkysi, jei jau Zumpės pakrančių tvarkymas, tiksliau kalbos apie jį trunka bene trečius metus. Kur mano turizmo centras, gal žinot, kur jį rasti?... Ką jis veikia ir iš viso ar veikia?... Muziejus?... AR jis lankomas? Kur rasti informacijos apie jį? O gal jo reikia tik kažkam darbo vietoms sukurti? AŠ niekam neįdomi? O gal tiesiog niekas nesirūpina, kad aš būčiau įdomi?... Žmonės padėkite berniukams politikams susivokti, kad miesto valdymas nėra politika, greičiau ūkininkavimas... Pavydžiu kolegoms Telšiams, Marijampolei, Anykščiams net Varniams ir Rietavui. Kokie sutvarkyti miestai, kaip rūpinamasi savo miestelių istorija, kaip rūpinamasi viešosiomis erdvėmis... Kuo aš blogesnė?... Ar tik tuo, kad nesiseka su valdžia?...

taurinis
2017-08-24 11:31

Tarailiai is tikruju valdzios pamirsti.Labai dziaugiuosi ,kad Putinu gatve tvarkinga.Ja tvarko vadinami ''pasalpiniai''.Ypac esami dekingi raudonveidei moteriskei,kuri pati saziningai dirba ir pareikalauja is dirbanciuju.Saunuole,pagarbos nusipelnusi moteris.

>užuojauta
2017-08-24 10:40

Gal gerisu eiti batonų atiminėti, negu dirbti?

Režisierius
2017-08-24 10:38

I'll be back.

Uzuojauta
2017-08-24 10:22

Socdemai Pikti, kad nuo edziu nustume... ka darysit darysit... gal imkites darbo neburbeja?

Teisybė - kas jos pasiilgote
2017-08-24 10:20

Privatizuojamos savivaldybės įmonės, į šiltas darbo vietas sodinami partiečiai, švaistomi mokesčių mokėtojų pinigai įvairiems kvailiems projektams, pvz. 15000 eurų Yauragė logotipui, šildomas Latožų verslas, didžiausias stresas savivaldybės darbuotojų kasdienybėje, nuolatiniai utopiniai pažadai. Dar viena, o ką per visą tą laiką nuveikė Seimo narė Aušrinė Norkienė? Ar bent girdėjote ką apie ją? Turbūt ne, greičiausiai ir neišgirsite. Artimiausias įvykis - doro politiko Vytauto Navicko atsikratymas jį sukeičiant su ūkininku Tomu Raulinavičiumi. Laukite dramos ir tuščio bibliotekos direktoriaus kabineto papildymu savu oranžiniu kūnu. Nors kokia ten drama. Tokia yra šiandieninė jau į pabaigą einanti Tauragės liberalų valdžia. Ar ją rinksime ir sekančiuose savivaldybės rinkimuose? Jei taip, būsime paskutiniai savęs negerbiantys psichai.

2017-08-24 09:26

tie priedai lasas juroj lyginant su UAB'u privatizavimu..

Nuomonė
2017-08-24 09:08

Mičiulis ir jo "komanda" tikra Tauragės gėda. Manau, patys supranta, kad jiems nieko nesigauna, bet vis tiek kiaulės akis įsistatę sėdi ir už tai didžiausiais algas bei dar priedus išsimoka. Tokių parazitų dar nebuvo.

Palikite komentarą