TO ?
2017-11-12 17:29

jo,vaika uzmuso moliugas.

???
2017-11-12 17:23

kokią reikšmę turi įpareigojimas pirmokėliams atsivilkti arbūzą tamsoje į mokyklą, deginimas iki pamokų anksti ryte, ar tai susiję su krikščionybe, katalikybe, neteko girdėti, kad tokie dalykai vykdavo tikrai nepriklausomoje Lietuvoje (tarpukario Lietuvoje, ikibolševikinėje Lietuvoje).

sigismunds
2017-11-12 17:01

yr toks paprasts dalyks kaip judesio daviklis. Jis gali būti montuojamas ir siauruose ( pėsčiųjų perėjos) ruožuose. Jeigu vyksta judėjimas nustatyto judėjimo kryptim- užsidega prožektoriai. Nu aš taip sugalvojau, bet juk kažką reik daryti.

...
2017-11-12 15:47

Sutinku su Alina 100 proc. Valdzia privalo pasirupinti ne tik savimi, bet pirmiausia tais, kuriems TARNAUJA!

Alina
2017-11-12 13:58

Na, dabar kaltinkim: valdžią, mokyklą, tėvus... Kam nuo to bus lengviau, kas nuo to pasikeis? Matyt, toks likimas. Ne visi tėvai už rankutės gali vaikiukus į mokyklą vedžioti, aštuntą ryto greit irgi bus tamsu, tai gal kaltinkime ir gamtą?...Ir tokių ,,gal", ,,jei"...gali būti daug. Aš matau tik dvi blogybes šioje situacijoje. Tai, kad vairuotojas pasišalino ir, kad seniai pribrendo reikalas sumontuoti išmaniuosius šviesoforus, kad nebūtų leistinas eismas vienu metu ir piestiesiems ir automobiliams. Aišku, geresnis apšvietimas gatvėse praverstų. Tad, vietoj išsimokamų milžiniškų priedų prie atlyginimų, mieli valdžios vyrai ir damos, pasirūpinkite vaikais, seneliais, kitais mūsų miesto žmonėmis! Beje, niekaip nesuprantu pačių žmonių abejingumo - vaikelis partrenktas gulėjo 6 minutes, o vairuotojai lėkė pro šalį net nesustodami...

.
2017-11-12 13:02

mokytojai pirmokams rengdami renginius nakties metu, turėtų pasirūpinti tokių vaikų saugumu

jau nebepakeičiama
2017-11-12 11:57

Reikėtų mažiau diskutuoti ir reikšti kaltinimus.Įvykis skaudus.Sugadinti dviejų šeimų gyvenimai.Stiprybės visiems, mažajam berniukui nutrūko gyvenimo gija,o kiek daug jis galėjo pasiekti.Užuojauta tėveliams ir artimiesiems.Klasės draugams noriu palinkėti būti atidiems visur ir visada.

jau nebepakeičiama
2017-11-12 11:57

Reikėtų mažiau diskutuoti ir reikšti kaltinimus.Įvykis skaudus.Sugadinti dviejų šeimų gyvenimai.Stiprybės visiems, mažajam berniukui nutrūko gyvenimo gija,o kiek daug jis galėjo pasiekti.Užuojauta tėveliams ir artimiesiems.Klasės draugams noriu palinkėti būti atidiems visur ir visada.

Daugiau koncertų-
2017-11-12 11:50

Šviesesnis gyvenimas.. ne tik gatvėse.. Jop... ar gali kas normaliau apšviesti perėjas?...

Tauragietis
2017-11-12 10:59

Jau viskas įvyko, bet nesuprantama, kaip žmogus aplaužęs savo mašiną, aiškina nepajutęs smūgio ir paliko berniuką ant gatvės... Bet tegu ir valdžia prisiima kaltę, nes nieko nedaro, kad sankryžos būtų saugios ypač vaikams... Ar sunku prie judresnių sankryžų tamsiu paros metu aprengti šviesą atspindinčiais rūbais , kad ir nedirbančius ar pensijinio amžiaus žmones, mokant ir labai nedidelį atlygį, kurie pabudėtų ir saugiai pervestų vaikus ar senolius per gatvę... Juk tai labai neilgas laikas, pvz. nuo 7,00 iki 8,00 ir vakare kažkokiu numatytu laiku. Ir žmonės dasidurtų prie pragyvenimo ir vaikai, ypač mažamečiai, neklajotų ir nežūtų, o ir tėvai būtų ramūs. Bent man atrodo, kad reikia valdžiai tik noro ir trupučio sąžinės... Gal turtingi ir vežioja savo vaikus, bet juk yra ir labai neturtingų, ligotų ir pagalbos reikalaujančių žmonių...senų ir mažamečių... Tai gal padėkime jiems.

Palikite komentarą