Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

Tuos apšvietimus
2017-11-11 21:20

Aišku pranius brangiai pirko?

Mėtės
2017-11-11 20:57

Transporto priemonės nuolaužos, bet vairuotojas "nepajuto". Vaikų daržely gal ir eitų apgauti su sąlyga, kad tai pateikiama kaip pasaka. Pas normalius žmones už tokius sapaliojimus sprandan (ir ne tik) gauni. Sukurti iliuzinę istoriją galima, bet net pats gabiausias aktorius neatlaikys teismų maratono. Gal tereikia pasakyti - "padariau ką padariau.." O įmonių savininkams reiktų pasakyti - išleiskit darbui tvarkingas mašinas ar atsitokėsit, kai vėl ką nors sutraiškysit.

čia
2017-11-11 20:36

Greit visi nusipezės iki to, kad kaltas pats pražuvęs vaikas nors septynmetis per perėją ėjo, kai degė žalias šviesoforo signalas( rodo kameros įrašai). Aš manau, kad reikia priežasčių ieškoti net ne vairuotojo kvailam elgesy, o tame , kad transporto priemonės nėra pritaikytos "tamsiajam sezonui". Esu važiavęs aklai ir tik galiu pasiguosti, kad nieko nesutraiškiau. Esu įsitikinęs, kad vairuotojas nematė, kas jam vyksta kairėje gal dėl aprasojusių langų. Paskubėjo baigti manevrą, nes buvo įlindęs į priešpriešinę eismo juostą. Vaiko nepastebėjo. O pabėgo dėl to, kad yra debilas. Gal ir beviltiškai, bet galėjo mėginti vaiką gelbėti. Aišku, kad pasimetė, bet kelios minutės nulemia gyvenimą. Bet aš tai pirmoj eilėj "rūrinčiau" įmonės techninį stovį, nes ten neatsakingai žmonės dirba. Vairuotojo asmenybe irgi reikia pasidomėti. Gal jis pusdurnis( kam bėgo su išskirtinai atpažįstamu sunkvežimiu). Aplinkybės laikui bėgant išaiškės ir išryškins niūrias detales. intriga yra, nes vaiko žūtis tik siūlo galas, bet kai praeini pro degančias žvakutes prie sankryžos, tai užspaudžia širdį tiek, kad sustoji ir kartoji - "čia kūrva kažkas ne taip"

2017-11-11 20:20

krc gatviu apsvietimas tragiskas nuo 7 iki 8 val galetu ir daugiau padirbet sitoj vietoj

2017-11-11 20:15

s.u.p.i.s.t.a rajono valdzia b.l tegul netaupo koncertams o ideda gera apsvietima gatvese

Keista
2017-11-11 17:43

Sunkvežinio detalės nulakstė, o vairuotojas nepastebėjo... Net į darbą nuvažiavęs iki kurios ten valandos nematė, kad automobilis apgadintas.

to matau
2017-11-11 17:26

Jau pažiūrėjus kaip tamsta rašai žodį ,,asvaltas"(asfaltas) neverta tamstai postringaut apie logiką ir kaltint tėvus.

Tau “ atsakomybę”
2017-11-11 17:21

tu prisiimk. Ko loji nesamones? Koks kieno reikalas kada jis ėjo, kur ėjo. Jis į gatve neišbėgo, tvarkingai per zalia sviesa. JIS Į ŠVENTE ėjo, švieseliu. Kad jums liezuviai nupūtu , kad nezinodami lojat. Artimiesiems gedulas ir jus dar cia su savo nuomonem ligotom. Laisvoj šalį žmonės laisvi vaikscioti kada nori ir kur nori.

Tu «Matau”
2017-11-11 17:08

Pas psichistra nueik. Savo nuomone į uzpakali įsikišk, mano nuomone, tu proto liginis ir įzuoliuoti nuo visuomenės reikia tave.

Nepulkit tevų
2017-11-11 15:55

Vaikas ėjo laikydamasis visų taisyklių. Tik likimas lėmė,kad tą sekundę vaziavo tas nelemtas sunkvezimis. Jei būtų ėję tą pacią sekundę su mama- kas būtų kitaip?

Palikite komentarą