Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

artojui
2017-11-11 05:21

Gal tu eik zemes arti,o ne fantazuok kaip cia viskas buvo.

Nekaltinu vairuotojo
2017-11-11 02:17

Nes ir taip kaltas yra dėl pabėgimo iš įvykio vietos. Kad nepajuto, tai per smūgį atitrūkusios sunkvežimio detalės liudija jo veiklos buvimą šiame įvykyje. Reik advokatų savininkams, nes tai bus sunki byla.

nu taip
2017-11-11 01:33

Mes važinėjam su baisia, netvarkyta technika, bet reikalavimai dideli - atlik darbus - čia ir dabar turi apsisukti kaip nerealus vijurkas, nesiteisink, kad mašina netvarkoj - tu tingi. Visi žinojo, kad tai kažkada atsitiks. Ir atsitiko. Mana nuomone, jeigu būtų tvarkinga mašina, tai vairuotojs vaiką būt pamatęs, bet tie, kas virin pinigus to bukagalviai nemata ir lapkrity į tamsą išleid neparuoštas mašinas, o gal ir vairuotojus.

budulis
2017-11-11 01:26

Visų pirma dalinai kalta mieto valdžia: Pamenu berods Mosiejus pries keleta metu per TV džiaugėsi kad per Renovaciją bus sudėti taupūs apšvietimo stulpai šioje gatvėje. Pats pravažiuodamas tamsiu paros metu pristabdau prie perėju, nes tikrai nelabai kas matosi. Būtina rasti lėšų ir taisyti buvusios valžios klaidas, šviesos bent ties perėjom turi būti dvigubai daugiau. Panašiai po renovacijos atrodo aikštė prie fontano, kur su taupiom lemputėm suprojektuotas apšvietimas - gėda už tokį taupymą miesto centre, gėda Europai kad skiria tokiem netikusiems projektams lešų. Antra kas kaltas tai policija: Pažiūrėkit kaip miesto centre pralekia "furos", Vilyškių pieninės pienovežiai. Jie greitį viršija vizuliai bent 10-20 km/h. Kaip jie sustabdys jei į perėją įbįgs koks vaikis? Mnau greičio viršijimo tolerancija bent sunkiasvorėm mašinom centre turi būti nulinė. Dar geriau apriboti jų greitį tarkim iki 45 km/val. Juk aplink mokyklos. saugokim vienas kitus o ne lėkim akis išdegę.

taigi
2017-11-10 23:18

Yr tokiu samosvalu, kurie gyvenime net pečiuka kabinoj netur. Vara šoperukai pagal nuojauta. Atvažiava. Pirmoj eilėj tikrinčiau to sunkvežimia būkle ir kas jį tokį paleida dirbti. Ir greitai - kol nespėja sutvarkyti. Vairuotojas tikrai būtu sureagavęs, jei būtų matęs. O kad bėgo, tai mužikas pats durnas, o gal poną norėjo apginti.

Skaudu
2017-11-10 23:08

Būkit maloningi ir tik nekaltinkit tėvų, nes jie ir taip išgyvena. Gali būti kalti ir įmonės savininkai, nes bukai išleidžia sunkvežimius dirbti su nesutvarkytom langų nupūtimo sistemom ir kol gerai neapšyla variklis ar nepagerėja oro salygos, tai vairuotojai važinėja kaip kurmiai. Esu dirbęs su apleista technika, tai žinau. Vaiks ėjo per žalią šviesą ( tą kameros rodo) ir buvo teisus toj tragiškoj situacijoj.

artojas
2017-11-10 22:49

Gal nereikia čia tų pasakų, jog vairuotojas nepastebėjo, kad pervažiavo tą vaikelį. Ne vienus metus vairavę sunkvežimius tą puikiai suprantam. Galbūt nepastebėjo iki susidūrimo, matyt dėmesį kažkur kitur buvo nukreipęs, bet ne į kelią, gal į mobilų telefoną ar panašiai. Na o paskui matyt nešė kudašių, kaip ir tas legvojo automobilio, kur prie šviesofporo stovėjo ir viską matė, vairuotojas.

Aloyzas
2017-11-10 22:27

Jeigu ieskot kas del sitos tragedijos kaltas, tai tik valdzia !!!!! Ir ne vien tik Taurages. Cia daug kur Lietuvoj toks pats vaizdelis. Visur VAGYS taupo elektra, gatviu apsvietimas tragiskas. Pesciuju einanciu per perejas tamsiuoju paros metu beveik nesimato. Tik valdziazmogiai cia kalti. Niekas kitas. O ir policija...kad krumuose tykoti vairuotoju, kurie 10-15 km/h greiciau vaziuoja - jie sugeba. Kodel negali patykoti prie pereju ir pareguliuot kad tamsiais rytais vaikai saugiai vaiksciotu per perejas? Kam jie reikalingi? Baudom surinkt, ar kaip prevencijos priemone, saugumui uztikrint?

Kas sugalvojo?
2017-11-10 22:19

Tokias kvailas šventes ir tokiu laiku 7.30 ryte, tokiu oru? Tai netelpa į jokius sveiko proto rėmus.

Sigitas
2017-11-10 22:09

Nepulkite teisti to vairuotojo jis dabar ne ka geriau jauciasi nei vaiko tevai . Nezinote kada patys ant nelaimes uzsoksit, o cia tik sika . Zmogus negeres ir ne specialiai terorizma vykde. Tiesiog taip ivyko.

Palikite komentarą