Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

Butina
2017-11-10 22:06

Sitoje sankryzoje,ypac nesaugu judri gatve ,autobusu stotis salia,priesais prekybos centras,gatve plati,pestiesiems nesaugu eiti,reikalinga butu salele piestiesims.ypac seniems, o vaikams.butu kitaip iveikiama .

pikta
2017-11-10 22:06

prigalvoj mokyklos, darzeliai renginių, akcijų, atrakcijų. Net nustebau,kad vaikas ėjo po septynių į mokyklą, o pasirodo vaikas į renginį ėjo. Kas sugalvoj visokias šventes dėl pliusų, okokia nauda iš jų.

Skauda
2017-11-10 21:07

Užuojauta tėveliams, baisiausia kas gali nutikti tai netekti savo vaiko, stiprybes jums ištvert sy nenusakoma skausmą, kai svetimam širdis ima skaudėti tai nėra ka kalbėt apie tėvu skausma!!! Stiprybes ir vairuotojo seimai jis nenorėdamas tai padare, turime būti visi dėmesingi nes nei vienas nežinome savo likimo, gali bet kuriam iš mūsų taip atsitikti!! Stiprybes ir didžiausia užuojauta jums

mama
2017-11-10 20:53

TOKIO AMŽIAUS VAIKUS REIKIA GERAI PRIŽIŪRĖTI, NUVESTI IR PARSIVESTI IŠ MOKYKLOS. TĖVAI TURI SUSIDERINTI DARBĄ, PAMAINAS, IEŠKOTI PAGALBOS SENELIŲ, AUKLIŲ IR T.T., BET NEPALEISTI VAIKO PIRMOKO VIENO. JUK PRAĖJO TIK DU MOKSLO METŲ MĖNESIŲ, JIS DAR MAŽAS, TIK PRADĖJO LANKYTI MOKYKLĄ. UŽSIENYJE BŪTŲ BAUDŽIAMI TĖVAI UŽ NEPRIEŽIŪRĄ. AIŠKU, UŽUOJAUTA TĖVELIAMS. BET TURI BŪTI PAMOKA KITIEMS. ŽIŪRĖKITE ATŽALAS IR NEREIKĖS NIEKO KALTINTI.

Koks apsvietimas
2017-11-10 20:23

uzuojauta berniuko seimai uzjauciu vairuotoja ir jo artimuosius O kas atsakingas uzpereju apsvietima. BLOGAS MATOMUMAS !!! GELBEKITE VAIRUOTOJUS IR PESCIUOSIUS. Ne karta turejau pavojingu situaciju. del matomumo

....
2017-11-10 20:00

Ir vėl tas pats, kiek teko skaityti Kurjerį visalaik ant dabartinės valdžios pila purva, sankryža prie pačio Petrošiaus suformuota, kuri tikrai nėra saugi, nes vairuotojas sukdamas į kairę nemato kas parvažiuoja iš Gedimino gatvės, apšvietimas prastas tikrai, bet visuomet toks buvo, su seniau buvusiomis lempomis išvis nėjo nieko įžiūrėti, vienintelė išeitis, statyti šviesaforą, su papildoma sekcija sukant į kairę, o dar daugiau nelaimių bus. Gaila mažylio, užuojauta tėvelems.

PRAŠYMAS
2017-11-10 19:58

Mieli žmonės būkite malonūs nešiokite atšvaitus ,liemenes, vairuotojui labai sunku jus pamatyti tamsiu paros metu,prastom vairavimo sąlygom.Atsakomybę nešame vienodai, pasisaugokime ,kad išvengtume skaudžių pasekmių.

atsakomybė tėvams
2017-11-10 19:47

kodel tokį mažą vaiką paleidžia vieną ,kodel nera liemenes su atsvaitais ,čia tėvų atsakomybė .Būtų tokioj kaip Norvegijoj tėvai grieštai būtų baudžiami.

nusišneka kažkas
2017-11-10 19:45

Nepajuto kaip pervažiavo, bet liko sunkvežimio detalių duženų. Aš tai šiaip tokius dalykus pajuntu - juk ne su tanku važiavo. Vaikas ėjo per žalią šviesą, o sunkvežimis turėjo pagal taisykles praleisti. Blogas matomumas? Vairuotojas turi įvertinti salygas - irgi taisyklėse parašyta. Ir suprantama, nebėgti iš įvykio vietos. Kitą sykį nutrenks ką, tai sakys - aš nekalts - slidu buva.

Visoms valdžioms
2017-11-10 19:45

Tai kurgi tas Tauragės aplinkelis, kurį vis žadėjo ir žadėjo nutiesti?... Bent perėjas apšvieskit normaliau!!!

Palikite komentarą