Man ir reiketu to imtis
2018-03-08 19:11

Pagalvojau, kad yra vienisu, turinciu turto. Tai atsidekodami ir neturedami palikuoniu, ji uzrasytu man. Perspektyva nebloga.

Oželiui
2018-03-08 08:41

Vežioja senėms maistus, kurios pilnas kojines piningo prisikišusios, vaikai , ir anūkai, verslininkai, ir dar neseniai iš policijos neišlysdavo su šmeižtais ir melagystėmis alodavusios kaimynus ir trumpindamos gyvenimus, kaip ta "Tauragės žinuose' įdėta"vargeta" iš Tremtinių 16 berods. Seniau ji mikraškėje pas mus gyveno, tai visas penkiaaukštis iš proto ėjo, dabar aname name per jos įsivestas kanalizacijas į šulinį, išmirė beveik visas namas nuo vėžio, ir tokiai zarazai dar labdaras vežioji. Bijok Dievo komedijante. Draugė greitojoje dirba tai pasakojo ką ta senė išdarinėja su greitąja , gaisrine, ir policija iš nuobodulio, nes niekas tokios gnydos nelanko, kadangi net darbe (kepykloje) į cukrų bobikėms druskos pripildavo, o pati tašėmis tempė, kitas skūsdama. Tai ji surengė neseniai maski šou visiems savo kaimynams. Nors vaikšto apsimetėlė , po kambarius kaip raketa kai važiuoju pro jos langus , nutukusi nuo besikio rijimo kaip kiaulė, ( dėl ko spaudimas) , naktį apie 3 valandą išsikvietė greitąją atsieit nepavaikštanti, ir durų atrakinti negali atrakinti, tai sulėkė ir gaisrininkai, ir greitoji, ir policija, plėšti durų, o ši sėdi ant lovos išsišiepusi ( susšuko oi kokių gražių vyrų privažiavo , kaip pasakojo policininkai) . Na tie, prikėlę aplinkinius kaimynus,persdami tą mėsos kalną išvilko į greitąją, o nuvežus į ligoninę paaiškėjo kad ji sveika kaip arklys, tik nuo besaikio rijimo ( ir Oželis tempia, ir marti, ir sūnus bagotas verslininkas su džipais po Raseinius lakstantis) spaudimas pakilo, ir niekas niekur neguldė, tai ramiausiai po greitąją vaikščiojo, ir įsėdusi į marčiom mašiną parmynė namo ir pardrožė į trobą savo kojomis, o už būrio ant ausų pastatytų VISŲ spectarnybų darbą, sumokėjome mes visi , kuriem druską į cukrų pildavo, ir penkiaaukščio rrankenas išmatomis trindavo, kad kaimynai rietūsi. Porą biednų vaikų pamaitintumėte tokias baponų kiaules nešėrę komedijantai. Kam tikrai reikia tie badauja.

Tai
2018-02-23 14:36

viskas aišku.

To ar
2018-02-22 19:21

Taip

Ar
2018-02-22 11:01

Aušros vaikų dienos centrui vadovauja Oželio žmona?

Tarybiniais laikais kvepia
2018-02-22 08:06

Ostapas Benderis (12 kėdžių), kai rinko pinigus pareiškė: " Tai vaikų neliėčia !" O kodėl vežti senukam sriubą? Tegu seniai užrašo savo namus, žemes , ... artimiesėms ir jie bus įpareigoti rūpintis. O jei artimųjųnėra - svetimi padės už turtus. P.S. Maltiešiai sriubą veža seniams mieste, turintiems namus . (matau dažnai)

Skusk greiciau
2018-02-21 18:47

Ta barzda salin, tave labai sendina.

KADA LIETUVA PUOLA ZIAURUS RUSAI
2018-02-21 11:32

rupintis vaikais ir seneliais yra nusikaltimas.Lietuvai reikia gaubicu o ne vaiku ! Vaiku vieta - suliniuose!

Neklaidinkit
2018-02-21 11:11

Ausroj vaiku dienos centra ne maltos ordinas globoja, o ji remia savivaldybe, duodama nemokamai patalpas ir finansavima. Yra be to dar devyni centrai, tie gal ir noretu po autobusiuka. Jo, isileisk i baznycia, tai ant altoriaus uzlips

Tai zygdarbis
2018-02-21 10:57

Nuvesti seneliams sriubos. Zygdarbis surasti pinigu, o nuvezti gali kiekvienas.

Palikite komentarą