Benai
2018-02-21 09:32

koks skirtumas jo motyvacija? ar jis nori pinigu ar zinomumo o gal tiesiog padeti? Svarbiausia seneliai sulaukia sriubos ir demesio.

Benas
2018-02-21 08:27

Nesuprantu kaip zmones tokiais zygdarbininkais vis dar tiki. Jau tu pinigu troskimas kai kuriu zmoniu baisesnis uz susivelusia skykscia sluota kabancia po smakru. Kaip galima tiketi kai net kunigai mafija pavirto uz bet ka ima simtus kai tuo tarpu jie turi ir privalo gyventi kukliai padeti zmonems kelti sirdis i dangu o ne i turta. O cia kazkoks ,, avatara" bandantis primesti . Nera zodziu...

Et
2018-02-20 16:24

Valdantieji ne kaledu seneliai. Zmona isteigusi vaiku dienos centra ausroj, jis priklauso maltai, tai abieju norai vis dideja.uz patalpas ausroj pinigu nereikia moketi. Bepigu rupintis kitais, kai gauni pinigus. Cia zygdarbis- kai reikia surasti pinigu, o jiems isleisti tai proto nereikia. Ir nesusidievinkim. Ponia Skurvydienė protinga moteris, reikia paklausyti jos protingu patarimu.pasiskunde , tai gal bukit saziningi ir padekokit, juk yra uz ka. Kreipkites i klebona, gal jis skirs pinigu, gal kitas nuo vynotekos procenta atres.

Nevalstietis
2018-02-20 07:05

Maltiečiai, Sauliau. Visas Internetas ir šiaip viešoji erdvė mirga nuo Karbauskio atsakymo i žurnalistų klausimus, kodėl tiek ir tiek, kodėl tas ir anas? Ką supratau, kad jis (jo komanda) gerai išstudijuoja norminę bazę ir veikia. Todėl ko beklaustum - atsakymas teisėta, parama gauta teisėtai. Tai mano manymu, gal geriau perrašyti prašymą (atitinkantį reikalavimus) skirti paramai ir gauti tuos pinigus autobusiukui. Liveta panašiai ir sufleruoja. Aišku emocijos gali paimti viršų, bet šiuo atveju , kaip ir visur kitur geriausia veikti šaltakraujiškai. Jei užsidaro durys, lipk per langą, bet neįsižeisk, kad pirmąkart pasakė -Ne. Pavyzdžiui mano katinas, ko nors siekdamas emocijas palieka nuošalyje, norėdamas ėsti lenda prie mano kotletų lėkštės, nespėju vyti. Galiauisia, kad atsikratyčiau įkyruoliu duodu gabaliuką. Sėkmės darbuose.

Tadas
2018-02-19 14:02

Kvepia ozio noru pasipelnyti ir ne kitaip

birute
2018-02-19 13:15

teisingai sako- trali vali bendruomenes daro.. o pinigus centrai gauna per pazintis, jei draugauji su rimute tai ir metu siela gausi

Juokinga
2018-02-19 11:44

Ko ji taip rūpinasi tuo dienos centru, ar kad jo žmona jam vadovauja? O kieno ta oranžinė mašina kur jis važinėja?

Didesnės špygos
2018-02-19 11:02

Už sovietų partinės mokyklos auklėtinį petrošių niekas didesnės kiaulės Tauragei nepakišo.....

Palikite komentarą