v
2009-08-24 08:25

teko nekarta susidurt auginant berniukus su policija,bet visada yra tampomi nekaltai ,kurie neturi pinigu ir galingu teveliu,visiskas faktas.niekas nesako,kad policijos darbas lengvas,bet jei butu kiek pagarbos paprastam pilieciui,tai ir zmogu su uniforma gerbtume labiau,jaunuciai policininkai elgiasi baisiai ne tik su savo vienmeciais bet ir daug vyresniais...

as
2009-08-23 15:57

tauragie ir silale visi mentai antinai

Vietinis ``Policininkui``
2009-08-23 05:16

O jau kiek tos pagalbos iš jūsų...Ypač kai atvažiuoja Gediminas,kurį jau greit su kranu iš mašinos kels,nes vos įsispraudžia į ją.Ar kai atvarote patys prisprogę ir pirma žiūrite ar nėra prisidirbusių jūsų draugelių.O jei jie ką užpuola tai jūs dar ir nukentėjusį su dideliu azartu prilupate ir jam bylą sukombuinuojate,kaip ir promiles,užsipylę sau už lūpos``Valakardino``ar``Korvalolio``.Jūs sugebate dėl vištų vagystės net bylą, DĖL PLĖŠIMO ,kelti nes nukriaustas jūsų ``stukačius``.O kai žmogų apiplėšia koks jūsų draugelis,tada pasiūlote kreiptis(pagal 407 str.)privataus kaltinimo tvarka į teismą,kur po jūsų pasiuntimo žmogaus niekas nesiklauso.NULIS IŠ JŪSŲ NAUDOS.Va vienas snarglys,kurį jūs puikiai žinote ir``stoguojate`` už skundimą,išdaužė kelis kartus ir apvogė autobusų stotyje esantį spaudos kioską,išdaužė langus pirmoje vidurinėje,neseniai apvogė``Izabeloje``esančią maisto produktų parduotuvę išnešdami alkoholinius gėrimus,išdaužė rūbų parduotuvės langą ir pavogė nuo manekeno rūbus,dabar masiškai vagia dviračius,nors jau už juos ir buvo``užlėkęs``,TRIS KARTUS daužė``J.Ragelskio``elektros prekių parduotuvės langus o jūsų video kamera,esanti netoliese nieko nematė ir t.t.Ir jums poch.,nes tai jūsų``stūkačius``.Ir koks po to tu policininkas,kai šaudai po viena ranka su smulkiais banditėliais?Patylėtum bent.Apie tavo draugelių orgijas metalo supirktuvėse,samagono``taškuose``ir VISAI TAURAGEI DEŠIMTMEČIAIS ŽINOMUOSE vogtų daiktų supirktuvėse nerašysiu-neužteks vietos.

Vytas to vel
2009-08-23 04:56

Paskutiniu metu susidarau nuomonę,kad ``Kurjerio`` akcijas kancevyčius pardavė Policijos departamentui,ar iš Šilalės sugužėjusiai policijai.Mano žmoną mušo policijos komisariate,tai pionas Gražinskas ir Renaldas tik š...malė kad atvažiuos užfiksuoti tą įvykį.o ir informaciją mūsų policija spaudai matyt tiekia tik už tylą ir liaupses.Kiek jie atliko žurnalistinių tyrimų,dėl PASTOVIAI policijos daužomų Tauragiškių,apie kuriuos patys rašo(retkarčiais-paįvairinimui)?NĖ VIENO...Matyt redakcija susirgo didybės ir piningų liga,nes 2/3 laikraščio užima reklama,po to merijos ir seniūnijos``didvyrių``liaupsės.keli policijos pamesti``kauliukai``apie policijai reikalingus aprašyti nusikaltimus,ir kokio nors``Kurjerio``akcininko autoportretas.Va parašytų kaip kažko apsiriję policininkai 4 metukų mergaitei pripurškia akis dujų,15-os metų vaiką DĖL NIEKO laiko 6 valandas policijoje,naktimis verčia iš lovų vaikus jieškodami 4 metų mergaitės kambarėlyje chuliganų,kaip policijos chėbrytė nebaudžiama fabrikuoja bylas dėl nebūtų nusikaltimų jiems neįtikusiems,kaip girti automobiliais varo namuose žmonėms per kojas ir išvarto tvoras,kaip policijoje daužo moteris į sienas ir t.t.Bet nebe tas kurjeris kur buvo...Visi Lietuvėlėje suserga piningų ir smulkių efektų liga.

to vėl ir nukentėjusiui
2009-08-22 21:46

Davai, parašykit, išsiuntinėkit istorijas į tv laidas, laikraščius, juk nieko nekainuoja, o tikrai susidomės. Ir oi kaip pradės lysti visi galai... užtenka jau čia Tauragės policininkams išsidirbinėti, galėtų nusileisti biški iš padebesių.

vel
2009-08-22 15:12

Grįžtam prie įvykio. Klausiu ir aš - kada ir kam parodyti žmogų, kurį partrenkė policijos pareigūnai, atvykę tarnybiniu automobiliu pavalgyt. Nenorėčiau, kad taip ir liktų nenubausti. Negi žiniasklaida irgi pritilo. Kyla klausimas - KODĖL????

AHAHA
2009-08-22 13:19

Geraas :D

patarimas
2009-08-22 10:00

jei kada teks moketi bauda" keliukams"o jusu pinigineje tuo metu bus neuztektinai pinigu,nenusiminkite,paprasciausiai pasiulikite veliau atvezti"bauda" i RAVITOS kolonele.

:)
2009-08-21 19:40

Yra yra tokių mandruolių, ne visi, bet yra. Kai tarp draugų ir mokykloje š krūva, tai gavę uniformą pasidaro dievais. Juk koks kaifas kažką nusodinti, pasirodyti viršesniu, kai gyvenime to padaryti negalėjai.

to teko susidurti
2009-08-21 14:30

koki ji kelia tona?pakeli ir tu tada tona.apsauki apreki snargkius apsimyzelius ir viskas....arba psichologiskai juos turi paveikt.sedi paskui lupa pasideja ant paneles.

Palikite komentarą