cindy
2020-01-09 12:10

rasti tikrą meilės rašytoją? meilės rašytojas, kurio darbai parodė rezultatus? Skambinkite / WhatsApp DR SUNNY +2349030731985. išgydyti iš sudaužytos širdies „Aš taip džiaugiuosi, kad mano vyras grįžo po to, kai paliko mane pas kitą moterį“ susisiekite su drsunnydsolution1@gmail.com, kad padėtumėte skubiai sugrąžinti savo buvusį meilužį po skyrybų / skyrybų „Po 12 vedybų metų aš ir mano vyras buvo įsitraukęs į vieną ar kitą ginčą, kol galiausiai paliko mane ir persikėlė į Kaliforniją būti su kita moterimi. Jaučiau, kad mano gyvenimas baigėsi ir mano vaikai manė, kad daugiau niekada nebematys savo tėvo. Aš stengiausi būti stiprus tik dėl vaikai, bet aš nesugebėjau suvaldyti skausmų, kurie kankina mano širdį, širdį užliejo skausmai ir skausmai, nes buvau iš tikrųjų įsimylėjęs savo vyrą. Kiekvieną dieną ir naktį galvoju apie jį ir visada linkiu, kad jis galėtų sugrįžti pas mane. tikrai jaudinausi ir man reikėjo pagalbos, todėl ieškojau pagalbos internete ir atėjau į svetainę, kurioje buvo siūloma, kad DR SUNNY galėtų padėti greitai sugrįžti atgal. Taigi, aš jaučiau, kad turėčiau pabandyti jam pabandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė ką daryti, ir aš tai padariau, tada jis padarė meilės meilės žodį. 11 valandų vėliau, mano vyras tikrai man paskambino ir pasakė, kad labai pasiilgo manęs ir vaikų, Taigi nuostabu !! Taigi jis tą pačią dieną grįžo su meile ir džiaugsmu, atsiprašė už savo klaidą ir skausmą, kurį sukėlė man ir vaikams. Nuo tos dienos mūsų santuoka dabar buvo stipresnė, nei buvo anksčiau, viskas dėkojama DR SUNNY. jis yra toks galingas ir aš nusprendžiau pasidalinti savo istorija internete, kad DR SUNNY yra tikras burtininkas, kuris visada melsiuosi ilgai gyventi, kad padėtų savo vaikams ištikus bėdai, jei esate čia ir jums reikia buvusio meilužio. arba greitai išsaugokite savo santuoką. Daugiau neverkite, susisiekite su DR SUNNY dabar. Tai yra jo kontaktinis asmuo, parašykite jam el. Paštu: drsunnydsolution1@gmail.com arba paskambinkite / WhatsApp jam: + 2349030731985, jūsų gerumo niekada nepamiršite. Cindy Wanderly iš JAV.

ruporas
2018-10-19 06:22

Virgi visiems žmonėms burnų neužkiši. Kažkurią dieną užėjau nusipirkti rudeninę striukę, "Rimtija" pastato rūsyje. Nugirdau tarp pardavėjų kalbant apie politiką Darių. Štai ir visa informacija, ir visas domėjimasis ar informacijos rinkimas, kaip anksčiau čia kažkas užsiminė. Nuo kada tai pasidarė baudžiama?

Virgis
2018-10-18 16:06

Kam jam viešas pasisakymas, kad jus čia toliau lotumete. Jis net nepatvirtintas kandidatu ir ne viešas žmogus, kiekviena savaite žmones skiriaisi ir tuokiasi ir ar kiekviena šeima jums tokia idomi. Bile paloti. Antiek neturėti ką veikti kaip cekavintis kas ir kaip gyvena. Užsiimkit gerais darbais o ne lojimu. Eikit į bažnyčia verčiau melstis o ne purvais drabstytis.

Pastaba
2018-10-18 13:10

Vilniuje jau atidirbo, tai gal Tauragei tiks?

2018-10-18 13:08

jus taip naiviai tikit, kad darius cia skaito ar raso i tokius forumus :D? geriausiu atveju jam p.x...

As irgi Darius
2018-10-18 13:03

As irgi Darius

Darius
2018-10-18 12:34

Aš irgi Darius....

Dariui
2018-10-18 12:26

p. Dariau nereikėjo šitaip. Buvau nutarusi už jus balsuoti, bet po tokio komentaro abejoju. Gal būt butų užtekę švelnaus viešo pasisakymo, bet čia jau lyg ir grasinimas. Tai kas būtų jeigu meru išsirinktumėm?

Pranius
2018-10-18 10:54

Pacituočiau ir aš ištraukas iš Lietuvos konstitucijos, apie žodžio laisvę ir savo nuomonės reiškimą. Įdomu pagal kokį motyvą ir nusikalstamumo buvimą policijos operatyvininkai pradėtų tyrimą pagal vartotojo IP adresą, jei komentaruose nėra jokio šmeižto ar orumo įžeidimo kito asmens atžvilgiu? O nuo čia jau įdomiau pasidarė, nagi, nagi kas toliau bus?

Darius
2018-10-18 06:14

LR Konstitucija 22 straipsnis Žmogaus privatus gyvenimas neliečiamas. Asmens susirašinėjimas, pokalbiai telefonu, telegrafo pranešimai ir kitoks susižinojimas neliečiami. Informacija apie privatų asmens gyvenimą gali būti renkama tik motyvuotu teismo sprendimu ir tik pagal įstatymą. Įstatymas ir teismas saugo, kad niekas nepatirtų savavališko ar neteisėto kišimosi į jo asmeninį ir šeimyninį gyvenimą, kėsinimosi į jo garbę ir orumą. ——— Jeigu dar kas nors palies seimos gyvenima ir asmenini gyvenima——- susitiksim teisme. Rasim pagal IP adresus. Verciau Konstuticija skaitykit, nei kniskites po kitu gyvenimus. Nuo savęs ir savo gyvenimu pradekit.

Palikite komentarą