Skaitytoja
2019-03-15 11:14

Ir dar komentatoriai teigia, kad "Tauragės žinios" remia tik liberalus ir rašo jiems palankius straipsnius. Paskaičiau šį laikraštį - net ir man, visiškai apolitiškam žmogui, aišku, kad "Kurjeris" socialdemokratų laikraštis. Čia tik pastebėjimas. ..

Savita
2019-03-05 15:03

Tegu multūrčikai neverkia, tiek ir tedirba, jei meno vadovė, per savaitę turinti dirbti 24.valandas,dažną savairę iš vis neatvažiuoja, o organizatorė ir su klebonu ir su agitacijom darbo metu varinėje, ir pročkele sugeba pabūt, tai pinigėlių užsikala

:)
2019-03-01 20:54

Alkoholio vartojimo skandalas Skaudvilės kultūros namuose turi tęsinį – Kultūros centro direktorius Virginijus Bartušis turės aiškintis merui. Su rajono vadovu Sigitu Mičiuliu praėjusią savaitę susitikęs Skaudvilės seniūnijos gyventojas Alfonsas M. papasakojo ne tik apie, jo teigimu, Skaudvilės kultūros namuose vykstančius vakarėlius, bet ir išreiškė abejonę, kad už kultūros renginiams iš biudžeto skiriamus pinigus gali būti perkamos vaišės ir alkoholis. „Tauragės kurjeriui“ paviešinus prieš metus Skaudvilės kultūros namų kultūrinio darbo organizatorės Rasos Bartkuvienės darbo kabinete vykusio vakarėlio, kurio metu buvo vartojamas alkoholis, nuotraukas, meras Sigitas Mičiulis Kultūros centro vadovo Virginijaus Bartušio pareikalavo pasiaiškinti. Esą kol pasiaiškinimo neturi, skandalo aplinkybių nevertina, sprendimus tiesioginis V.Bartušio darbdavys – meras priimsiąs vėliau. Praėjusią savaitę į susitikimą meras pakvietė skandalingųjų nuotraukų autorių, paviešinti jas nusprendusį Skaudvilės seniūnijos gyventoją Alfonsą M. Šis pageidavo, kad susitikime dalyvautų ir „Tauragės kurjerio“ žurnalistė. Vyras merui ne tik atvirai papasakojo, kokie vakarėliai vyksta šioje kultūros įstaigoje, kas juose dalyvauja, bet ir pareiškė, kad kartu su viena šių kultūros namų darbuotoja ne kartą vyko į Tauragėje veikiančią parduotuvę pirkti alkoholio. Jo teigimu, alkoholiniai gėrimai gali būti perkami už renginiams skirtus pinigus. Tačiau Kultūros centro vadovas V.Bartušis šias abejones viešai išsakiusiam skaudviliškiui meta atgal – Kultūros centras iš tiesų yra sudaręs sutartį su Tauragės miesto Vytauto gatvėje veikiančia maisto prekių parduotuve, tačiau pirkti alkoholio neturi teisės. Jo teigimu, Kultūros centro sąskaitos tvarkingos, šioje parduotuvėje perkami tik maisto produktai. „Tauragės kurjerio“ paklaustas, kiek Kultūros centras per metus išleidžia maisto produktams, V.Bartušis atskleidė, kad 2017 m. Vytauto g. veikiančioje parduotuvėje maisto prekių nupirkta už beveik 5500 Eur. Tai esantys sausainiai, saldainiai, gaivieji gėrimai. O Skaudvilės kultūros namų darbuotoja Zita Jurevičienė Kultūros centro vadovui paaiškino, kad pastarojoje parduotuvėje darbo metu kartu su Alfonsu M. iš tikrųjų yra pirkusi alkoholinių gėrimų, tačiau ne kultūros namams, o sau asmeniškai. V.Bartušis tikina alkoholio vartojimo problemas aptaręs su Skaudvilės kultūros namų darbuotojais, tačiau šiuo atveju bausti nesą ko – paviešintos nuotraukos senos, o pagal Darbo kodeksą už pažeidimą bausti galima tik per mėnesį nuo užfiksuoto įvykio. Tačiau V.Bartušis pripažino, kad vartoti alkoholio savo darbo vietose Kultūros centro darbuotojams draudžiama.

jo
2019-02-28 11:26

ateis geresni laikai bet miciulis viska pardave tai kursim is naujo turim teise tauragiskiai gyvent geriau

Klausymas
2019-02-28 06:27

Kai pralaimės liberalai rinkimus iš ko gyvens rimuti su valdeliu?

to Sakykim...
2019-02-27 21:17

Saskaitas galesi pamatyti tik tokias, kokias nores tau parodyti valdzia. Daug idomesnes saskaitos, kuriu jie rodyti nenori. Del to labai bijoma valdzios pasikeitimu. Gali tekti net pasedeti.

Sakykim...
2019-02-27 16:09

Šaunu pakviesti mylimus atlikėjus...bet labai norėtųsi pamatyt jiems išrašytas sąskaitas ir apmokėjimus...kiek kas sumoka mokesčių...ir kiek jam lieka...nu žinokit tikrai nesuinteresuota remti Latožų imperijos...

To Jurate
2019-02-27 16:07

Laukiam...papasakokite ka esate padarius tokio ka paminejot...busite geras pavyzdys visiems.

to nuomone
2019-02-27 13:57

Politika tokia, kad geriau prašvilps šimtus tūkstančių per miesto renginius, nei 50 eur pakels kultūros darbuotojui.

JŪRATĖ
2019-02-27 13:37

AR JUMS DAR NENUSIBODO ASMENIŠKUMAI,KĄ JŪS PADARĖTE PRIEŠ DABARTINIUS,KUO GALITE PASIGIRTI,NORS KARTĄ PAGIRKITE,PADĖKITE VIENI KITIEMS,NORS KARTĄ GALVOKITE APIE MUS RINKĖJUS,KUR YRA PAGARBA YRA IR SĖKMĖ,KAS JUODINA KITĄ JUODINA SAVE!!!

Palikite komentarą