As
2019-03-10 11:39

Slykstu skaityti apie Taurages ligonine.apie toki atmestina pagalba zmogui.kiek zinau zmoniu yra mire del gydytoju aplaidumo.kur kur .bet nenoreciau patekti i Taurages ligonines rankas.man jos tokios nepasitikincios

Karbonadas
2019-03-10 11:28

"Jei gydymo įstaigose paprašoma PSD apdraustų asmenų sumokėti ar primokėti už gydymo paslaugas arba gydantis ligoninėje pačiam įsigyti vaistų ir medicinos pagalbos priemonių, pirmiausia būtina išsiaiškinti, kodėl to reikalaujama, paprašyti dokumentų, įrodančių priemokų teisėtumą. Jei pacientui bendraujant su gydytoju nepavyksta išsiaiškinti, kodėl reikia mokėti, tuomet verta kreiptis į gydymo įstaigos administraciją" - matai eilinis žmogau, kiek turi daug išmanyti, kad tavęs neišdurtų. Administracija išeiginėm dienom dirba? Ir ar sunku Tau žmogau išeiginę diena užšokti pas šeimos gydytoja ir pasiimt siuntima, nors ten niekas nedirba. P.S. - visame pasaulyje žmonės miršta nuo ligų tik Lietuvoje-nuo gydytojų!!!

Bu
2019-03-10 10:29

Vakar teko kreiptis dėl skubios pagalbos į priėmimą. Padarė reikiamus tyrimus, išaiškino gydymo eigą. Paslauga likau patenkinta. Viskas užtruko apie 1 val.

visagalis
2019-03-10 09:36

prieš keletą mėnesių teko kviestis pagalbą, astmos priepuolis buvo, gydytojas tikrai nemaloniai nuteikė, susimokėti nereikėjo, buvo tyrimai su pakitimais, bet darbo atmestinumas tikrai neišpasakytas....daugiau pas tokį gydytoją tikrai nenorėčiau patekti.

Palikite komentarą