pozityvi nuomone
2019-03-12 11:36

Tikriausiai kils kam minčių, kad straipsnis užsakomasis... bet kas pažįsta Gerb. Darių... iš pirmų sakinių jį atpažino: taip, jis toks... Man tenka bendradarbiauti su Dariumi dėl darbo klausimų, ir kas mane žavėjo visad, tai pastovumas ir konstruktyvumas, o prieš keletą metų pasakytas sakinys .." reikia duot uždirbti saviems, Tauragiškiams "...nors turėjo tikrai viliojančių pasiūlymų iš kitur... išliko kaip motyvacija bendradarbiauti toliau...Jokių asmeniškumų, tiesiog paprastas susikalbėjimas... labai patinka su gerb. Dariumi padiskutuoti ir žemiškomis temomis... apie politiką, apie Tauragę... Taip, neslėpsiu, buvau ir esu Už Darių :) ir buvau iš tų žmonių, kuris skatino tapti gerb. Darių tapti Tauragės Meru :) Sėkmės Jam ir jo jaunąjai komandai... ypač šauniąjam Matui :)

pamastymai
2019-03-12 11:23

"O visa, ko Jūs bijote, tai trukdančios judėti į priekį NETEISYBĖS IR NELYGYBĖS, kurias palaiko tie apakinti žmonės ( čia turima galvoje tie, kurie palaikėte liberalus ir jų kandidatą ), katrie ŽVALGOSI Į PRAEITĮ ( keturis metus atgal, t. y. liberalų valdymo metai ). Jie dūšioje išsigandę, kupini nerimo ( kas bus jeigu prarasime postus ir sočią perspektyvą - liberalai valdžioje ), užsifiksavę ties sau patogiais prisiminimais ( asfaltas į pliažą, "malūnėlis", biudžeto subsidijos be įsipareigojimų ir t. t. ). Ties jomis SUSTOJO LAIKAS, ties jomis baigėsi mąstymo evoliucija." - kitokie E. Ramanauskaitės pamastymai.

Ne patyčiomis
2019-03-12 11:20

Šie rinkimai parodė realią situaciją, kaip liberalai nenori palikti šito vadinamo lovio, kadangi dar nepasisotino. Parodė tikrą žmonių veidą. Žmonės, baigę aukštuosius, bet bendravimo kultūros jokios. Žmogaus negerbimo jokio. Žmonių kitokia nuomonė vadinasi esi apskritas nulis. Kaip liberalai bendrauja, šlykštu net skaityti, pilni arogancijos, nepagarbos, netolerancijos. Kaip reikia eiti pas tokių pagalbos? Pas tokią psichologę, arba tokį dantistą, arba kaip reikia leisti vaiką mokytis pas tokią mokytoją?

neabejingi
2019-03-12 10:56

Joks purvo pylimas ir neteisingos informacijos skleidimas nenulems tauragiškių apsisprendimo turėti merą, kuris yra tolerancijos pavyzdys visiems politikams ir esantiems kairėje, ir tiems, kurie save įvardina kaip sveiko proto dešinieji. Jis gebantis išgirsti ką sako eilinis pilietis ir turintis patirties ne tik politikoje, bet ir sprendžiant ūkines problemas. Mes už Darių!

r
2019-03-12 10:52

taip ir mes sokiniesim kaip tas suo

Beata
2019-03-12 10:50

Šventasis ne kitaip...Nu negali Petrošiai be to lovio būti nors tu ką..dabar savo dukrai kraus turtus.

Aldona
2019-03-12 10:37

Tik uz Dariu

Agnė
2019-03-12 10:29

Didžiausios Dariau Jums sėkmės rinkimuose. MES PALAIKOME JUS!

Palikite komentarą