to Nuomone
2019-03-15 06:38

Tarnyba tikrai rimta, bet ji pati ir pasako, kad tikrinimą pradėjo po gauto skundo, o ne atlikusi tyrimą, tai du skirtingi dalykai. Paskaityk FNTT atstovės spaudai atsakymą į klausimą, kuo remiantis pradėtas patikrinimas. Skundą galėjo parašyti bet kas, tačiau visiems turbūt aišku kam šiuo metu yra naudingiausia šitas procesas ( Liberalų stovyklai ) ir kiekvienas suprantam, kad ne rezultatas svarbu.

Buderus
2019-03-15 06:11

Kažkiek sutinku su komentatoriumi "nuomonė", nes nemanau, kad FNTT yra politikų įrankis susidorojimui su oponentais. Aš galvoju jog tai konkurentų darbas, kurie nelaimėjo konkurso. Išlaukė gero momento, lai galvoja dabar apie liberalus ar dar ką nors, o jie rankas trina.

LT
2019-03-15 05:48

as balsuosiu uz darių, nes labai jau slyksciais metodais liberalai siekia valdzios.jie vadovaujasi sena romenų taisykle,kad kare galima viskas, nes nugaletojų niekas neteisia, bet pamirso ir patarles pabaigą, jog pralaimėtojams nukertamos galvos.Labai jau slidzia kova padirinko ir pakiso seni vilkai jauną eriuką dovyduka.Jei Darius laimės jam beliks vel grysti i Danija braskiu skinti.seni vilkai vel dirs savo firmose ir jiems jis bus nebereikalingas, jei netaps meru is partijos pirmininkų išmes patys savi , kaip koncervai Navicką ir kas toliau?

Savivaldybės darbuotoja
2019-03-15 05:45

Laukiam STT ir FNTT savivaldybėje. Tegul pasiaiškina kiek nueinantieji ištaškė pinigų per keturis metus.

to Gal
2019-03-15 04:58

Sitiem labiausiai sikna dega. Is ranku slysta pragyvenimo saltiniai.

Gal
2019-03-15 04:30

Vieno susitikimo metu, didziausias biudzeto pinigu vagis storasiknes ryzosios rimutes vyrelis valdelis arbateles metu pasakojo ,kad turi paruošę keletą linksmybių petrošiukui. Gal čia viena iš tų linksmybių ir išlindo ?

REKAUJANTIEMS
2019-03-15 04:18

VISIEMS REKAUJANTIEMS KO CIA DEJUOJA JEI ESI SVARUS NERA KO BIJOTI, ESME TAME KAD PASITELKTA LABAI NESVARUS DALYKAI REPUTACIJAI GADINTI, O KAD ESI SVARUS PAAISKES PO MENESIO kai rinkimai BUS PASIBAIGE, taip kad patylekit jei nesuprantant, patikrinima galejo ir po poros dienu atlikt po rinkimu, kazkaip sutapo pora dienu iki rinkimu GEDA

Liberty
2019-03-14 23:28

Uz tave Dariau visa musu seima,laikykis,dabar tikrai pamateme liberalu ir ju tatos Stankaus snukucius.

Nebūk naivus
2019-03-14 21:56

Liberalai bijo, kad Darius atėjęs į valdžią padarys auditą ir mes visi sužinosim ko nežinoję, todėl telkiamos visos įmanomos jėgos tam, kad jo neišrinktų. Nebūkit naivūs ir netikėkit liberalų erezija ir šmeižto kompanija :) Jie ne Tauragę nori gelbėti, o savo pasturgalius ;)

Nuomone
2019-03-14 21:46

Ar tai staigmena - taip, ar tai sensacija - nemanau. Laidojimo namų direktorius, buvęs seimo kriminalinės žvalgybos komiteto narys, išdrįsta pareikšti, kad Finansinių Nusikaltimų Tyrimo Tarnyba vykdo politinius užsakymus, o komentatoriai antrina, nes Tomo Arvasevičiaus mama dirba tos tarnybos skyriuje eiline revizore? Čia jau yra baisu, ir baisu dėl labai paprastos priežasties. Šitas ponas, kurį dabar tikrina, puikiai žino kokia tai rimta įstaiga ir kad ji atlieka tyrimus tik surinkusi operatyvinę medžiagą ir nereaguoja į anoniminius skundus. Teiginiai siekiant sumenkinti tarnybą yra pavojingi visai valstybingumo sistemai, siekiant pakirsti pasitikėjimą valstybe ir jos institucijomis. Jei tai ne nusikalstama, tai mažų mažiausiai aplaidu taip šnekėti žmogui kuris užėmė tokias pareigas. Daugybę verslininkų nuolat tikrina įvairiausios institucijos, bet niekada negirdim tokios retorikos kaip iš šitų veikėjų, nes pagaliau institucijos atkreipė dėmesį į jų cinišką elgseną. Demonstruoti tokią prabangą, o mokėti minimalius atlyginimus ir minimalius mokesčius? Apie ką mes kalbame?

Palikite komentarą