Turgelis
2019-03-19 17:47

Nu tas turgelis - tikras bardakas. Burokėliai Lidle 13 ct, o turgely - 50 - 60 . Kiaušiniai irgi - nuvalai antspaudą ir kiaušiniai patampa kaimiškais po 2 eurus. Obuoliai Norfoj 33 ct , turgely - 60. Geras, ane???

Patarimas D.K.
2019-03-19 13:43

Manau, kad pati pirmiausia, pati reikalingiausia, pati reikšmingiausia Dovydo investicija turėtų būti, ne į asfaltą arba areną, o...į psichologinės atmosferos Tauragėje stabilizavimą, į normalių žmogiškų tarpusavio santykių atstatymą, į tauragiškių bendrystės jausmo įžiebimą. Tik taip jis užkariaus bent dalies nebalsavusių ir juo vis dar abejojančių žmonių simpatijas, nes ta 1 procentėlio, 1 miligramo persvara labai jau iškalbinga ir daug ką pasakanti apie tauragiškių bendrą nuomonę. Ir būtų gerai, kad kai kurie jo komandos arogantiškieji išsišokėliai ir nesimpatingosios personos kurį laiką dažniau patylėtų ir rečiau šalia jo fotkintųsi...

Pilietis
2019-03-19 10:51

Darius sau puikiai pamatus pasiklojo į Seimo rinkimus. Šaunuolis. Ir jis juos tikrai laimes. Pagarba tokiam zmogui kuris taip apšmeižtas stengiasi toliau dėl Tauragės žmonių ir stengsis, nustokit ta tėvą jam prikaisioti, ar jus savo vaikų ar tėvu issizadetumet? Aaaa?visi būdami valdžioje kokiai partijai bepriklausytų bus jums blogi , patys pabandykit dalyvauti rinkimuose ir tada gal suprasit su kuo duona valgoma.

A baigsit viena karta gyvenime ta jovala
2019-03-19 10:41

Siaubo karalyste. Jei jau vieniems ar tai kitiems nepatinka rezultatai, tai vieni eikit dirbt jau laimėje o kiti eikit dirbt ir ruoštis ateinantiems rinkimams, darykit gerus darbus ir jais po to didžiuokites, o ne savo psichines problemas spręskite čia komentuodami. Sarmata. Tik tolerancijos ir pagarbos vedini galite pasiekti daug daugiau nei čia kirsindami tiek vienus tiek. Neskaito nei Dovydas nei Darius tu jūsų komentaru abu yra verti pagarbos ir abiems jais Taurage turi didžiuotis. Gavėnia juk, eikit į bažnyčia geriau.

gana jau ats.
2019-03-19 10:10

Dovydo sekėjai jam t.p. nedaro garbės savo juodais darbeliais.Jų komentarus paskaityk

gana jau
2019-03-19 09:56

Dariaus sekėjai komentaruose pasirodo visu gražumu ir jam garbės nedaro.

TV
2019-03-19 07:59

Kazkokia nereali minits ir viltis...kad išlys kažkoks neskalnadumas, ar paaiškės kokios juodosios technologijos... vakar žiūrėjau žinias, tai politologas įvardijo taip buvusių komandų laimėjimą per šiuos rinkimus: jiems tiesiog pasisekė, ekonomika augo, viskas ėjo sklandžiai, todėl atrodė, kad jie labai dau ką padarė... taip žmonėms paantrindami, kad tai būtent jų nuopelnas... Viskas tvarkoj, laimėjo..pralaimėjo... bet gerbiamieji, nu neradikalėkim... tai labai blogas ženklas... ir dar... KK2 vakar rodė, kažin man pasirodė, ar Šimašiaus štabe mačiau p.Tomą Arvasevičių... ??? Tai čia tas tauragiškis, kuriam leista internetu dalyvauti Tauragės tarybos posėdžiuose... ir kuris taip aršiai skalbė gerb.Darių...

dviguba gėda
2019-03-19 07:22

O pirkti balsus iš neįgalių galima? Liberalai tokie pat kolxoznikai-šlikštynės.....

.
2019-03-19 07:08

Juokingai skamba mintys apie "suklydusius" rinkėjus. Nereikia nurašyti žmonių, kurie turi savo nuomonę. Liberalios mintys priimtinos ne kiekvienam, ypač kai matai pasipūtusius, pasikėlusius kai kurios veikėjus. I r nereikėtų iš anksto džiūgauti. Viską parodys ateities darbai. Praaėję 4 metai parodė, kad importiniai darbuotojai įdarbinami lengviau nei vietiniai, privatizuojamos strategiškai miestui svarbios įmonės,bet jas vėlgi įsigyja ne tauragiškiai. Tai kas čia? Gerovės miestui kūrimas? Ar šią sitauciją sugebės suvaldyti jaunas meras? Labai abejotina.

liberalas
2019-03-19 06:49

Ramanauskaitė jau paruošė antrą straipsnį apie suklydusius rinkėjus, nes visgi pusę jų nesuprato už ką balsavo, jei vis tiek atrodo, kad už Darių balsai į praeitį.

Palikite komentarą