Beata be proto
2019-03-25 12:12

Puikius vaikus turi Pranas

beata be batų
2019-03-25 11:59

ar Tauragei nereikia gydytojų, ar svarbu kieno jie vaikai? Aš labai džiaugiuosi plaučių gydytoja Julija Petrošiene, kad dirba Tauragėje, o juk galėjo toliau dirbti Kaune, bet pasirinko Tauragę. tai išeina, kad žmones grįžti į Tauragę gali kviesti tik liberalai?

To Beata
2019-03-25 11:58

Ne tau spresti kas geresnis-rupinkis savo vaikais.Ir dar-eik,padirbk i poliklinika-tik kad proto uztektu tau toki darba dirbti

Beatai
2019-03-25 11:52

Ko tau dabar parupo Prano vaikai?Jie prie ko-ar gydytojai negali dirbti poliklinikoj?Ir atlyginimus gauna vidutinius,Kaip ir kiti.Tad geriau pamastyk pries sakant

nu tu Beata Beata :)
2019-03-25 11:44

taip... S. Miciulis viska kaip ir turejo, tik verslas sunkokai ejosi, pries kadencija...todel laimejus rinkimus, ir vadovaujant sunui, vis daugiau laimejo konkursu sildymui... kiek ten tiesios sildo industrijos parka... taip ir plauna ranka ranka.. Koks gerb Miciulis meras - tai kad nelabai kas ji pastebejo... nebent einanti peskute i darba ir namo... Uz kokius nuopelnus jis vienas is geriausiu meru? kokie kriterijai? Gyvenu toje pacioje taurageje, bet nesuprantu niekaip, apie kokius pasiekimus ir protrukius kalbama ... Ar Taurageje Industirinis parkas atsirado tik pries keturis metus? Globali Taurage? - tai lyg ir Dovydo projektas? skautiskas, bet skamba neblogai:) kas dar padaryta? koki lemiama balsa turejo meras per 4metus? kada jo nuomone buvo ryskesne ir nenugincijama? ka jis palaike visus tuos metus? nu paaiskinkit, kokie buvo kriterijai?

Beata
2019-03-25 11:34

Petrošius geresnis negu Mičiulis,nes susivilko savo vaikus iš didmieščio į Tauragę,patupdė į polikliniką,martelę taip pat į pilikliniką,kas įstojo į jo partiją ,užėmė gerus postus....ot gerai ,kad kito sūnaitėlio kuris netiko į ministrus ,neišrinko ir į merus...o Mičiulis koks bebūtų,neišsipucino namo,nepasistatė vilos,neapsižergė Tauragės žemių ir nesusigrobė pastatų,beveik pusę Tauragės kaip Petrošius.

To 2 Linas
2019-03-25 11:29

Aha supratau kodėl metu meras. Ar patiems nejuokinga kažin jei dirba tauragiškis laikraštyje alfoj paprašius pačiu ar neprasius nesvarbu įdeda tai ką nori matyt. Čia tas pats kas nusiforkint ant 1 vietos pakylos pasaulio plaukimo čempionate, save isidet į laikraštį ir jau esi čempionas. Liberalų elgesys primena Šiaurės Korėjos istukeli. Jis seksualiausias, greičiausias bėgikas, protingiausias, sumaniausias ir koks tik nori... Kai valdžia tavo tampi kuom nori tapti.

šlykstu
2019-03-25 11:25

va ir išlindo įla iš maišo, kas ką ir už ką pagyrė... Stankų draugiukas pagyrė savus, šlykštu

.
2019-03-25 11:19

Pažanga Tauragėje? Jūs konkrečiai pasakykit ką gero jie padarė apart sau naudos? Atsibuskit jūs vieną kartą ir apsižvalgykit nekledėję.

rinkėjas
2019-03-25 11:09

Galima buvo tikėtis tokio posūkio alfa. lt organizuotoje apklausoje. Dar iki apklausos pabaigos Mičiuli buvo vertinamas daugiau neigiamai, tačiau paskutinėmis apklausos dienomis rezultatas pasikeitė. Žinant, kad alfa.lt redaktorius Ovidijus Lukošius yra tauragiškis ir Mičiulio bei Stankų geras pažįstamas, tai klausimų lyg ir nebekyla. Įdomu turėtų būti ir tai, kad savivaldos rinkimų metu Tauragėje vykusios, o prieš tai savivaldybės labai reklamuojamos, konferencijos metu buvo stipriai giriama valdžia. Konferencijos organizatorius buvo žurnalas "IQ", kurio įkūrėjas ir vadovas tas pats tauragiškis Ovidijus Lukošius.

Palikite komentarą