Iš tikrųjų
2019-04-09 08:56

tai negerai, kai bjaurastį rašo, tai straipsnis visą laiką yra internetiniame puslapyje,kai parašytas puikus ,informatyvus gerb. Eugenijaus Šalčio straipsnis apie bandonijos istoriją tuoj išimamas, kam nepatinka gali neskaityti.

To Klavisams
2019-04-08 16:50

Taikliai pastebeta. Naujokiene+panele Salvinija-taurages bandonija.

Klavišai
2019-04-08 16:23

Nu Dumplės če pavarė-kaip tai nėra bendros kolektyvo nuotraukos? O pačiam viršuje nuotraukoje iš kairės į dešinę-garsūs bandonistai Naujokienė,Batavičius,Mikalausks,Anekdotų skaldytoja,Šikšnienė,panelė Salvinija-štai koks puikus bandonistų kolektyvas!

Taurage
2019-04-08 14:25

Labai informatyvus straipsnis. Dumplėms reiktų paaiškinti, kad kalba eina ne apie kolektyvą , o apie bandonijos instrumentą, kuris buvo populiarus Tauragės, t.y. pasienio krašte. Ja tebemuzikuojama. Straipsnyje aiškiai pasakojama, kur "Velnio tuzinas" yra grojęs. O daug kur - reikia perskaityti iki pabaigos. Šaunuoliai tauragiškiai. Tik reiktų gaivinti seną tradiciją, nes jaunimas jau toli nuo bandonijos. Gal muzikos mokykla įsteigs bandonijos mano klasę. Visumoje viskas tvarkoje. Ačiū gerb, Eugenijui Šalčiui ir plačią informaciją.

Dumples
2019-04-07 14:50

Na tikrai ispustas burbulas su tom bandonijom. Nusiunte kazkokia moteriske is kulturkes ,kur nei pati negraiba kas yra bandonija, krastotyrininku surinkta informacija ir tiek. Net nuotrauku viso kolektyvo niekur nesimato kaip ir paties kolektyvo. Kur jis yra, kur jis groja, kas jame groja .Nei Tauragej, nei dainu sventej, nei ant rubeziaus nei duokim garo - niekur jo nera.Tai kuo cia girtis. Tuo ko realiai net nera.

Palikite komentarą