2019-06-14 08:43

Teko ne kartą bendrauti su Šakviečio kaimo bibliotekininke, tikrai puiki moteris, visur spėjanti. Puikiai tvarkosi ir bibliotekoje ir bendruomenės veikloje, o dar ir ūkio darbai. Moterytės komentatorės, imkitės darbuko, tvarkykitės aplinkas, tada tikrai būsite laimingesnės, nelys įkyrios mintys, kaip kam nors įkąsti. O Jums Augenija linkiu išlikti savimi, taip ir toliau būti energingai ir šiltai bendraujančiai. Komentatoriai pavydi Jūsų energijos, pasitikėjimo ir kad esate labai užimta, neturite kada pliotkų varinėti. Tik geriausi atsiliepimai ir šilčiausi linkėjimai.

Tik geri atsiliepimai
2019-06-13 11:51

Ne kart teko lankytis Šakviečio bibliotekoje. Ne tik del skaitymo bet ir del interneto prieigos ar kopijavimo paslaugu.Bibliotekininkė visada maloniai pasitinka ir net pagelbeja jei reikia. Taip pat ne karta sulaukiau konsultacijos renkantis knyga. Neteko nei laukt nei rast lapelio. O jei ir rasčiau, neskūsčiau, nes žinau kiek įvairių užsiemimų yra ne tik bibliotekose bet ir seniūnijose. Gyvename tokiame amžiuje kad neturintys ka veikt tik ir ieško prie ko prikibti. Išsikuopkite namus ir galvas ir tuomet paskaitykite romana ar psichologinę knygą,nurimsite! Tik geriausi atsiliepimai bibliotekininkei! Taip, gyvenimas Tauragėje gerėja!

Bet kas
2019-06-13 11:03

Tamstos komentatoriai, visų pirma bibliotekininas ne renginių organizatorius kaimo ar miesto reikalams, kad organizotų jums pasilinksminimus. Taip, yra bibliotekų kur tikrai suorganizoja ne vieną renginį, bet ten dirbama kartu su bendruomenėm. Ir tikriausiai yra kam organizot. Kaip Šakvietiškiai organizoja šventes nežinau, bet panašu,kad savam rate ar bent ne kaimyniniam kaimam, nes kitaip apie tai ne tik skaitytume bet ir patys vyktume. Teko matyt Vaitimėnų bendruomenes skelbimų kviečiančių į įv.renginius ir ne viename matyti, kad prisideda ir Šakviečio biblioteka. Galbūt Šakvietiškiams pavydas... Jei kliuva lapeliai gal bibliotekai skelbt iš anksto planojamus seminarus, renginius, kad kaimo žmones matytu ir planuotūsi atvykimus?? Manau nerasytų melagingo lapelio jei ne seminare o darže būtų. Antra, visada buvo ir bus lojančių ir ne tik kaime. Jei žmogus nelaimingas, savim nepatenkintas tai stengsis kad ir kiti tokie būtų. Trečia, nematau nieko blogo jei atejus randi lapelį (tuoj grįšiu), juk galima palaukt 5-10min max. Gal žmogus nuvyko naujų laikraštukų jums paimt?? Linkiu būt tolerantiškiems sau ir kitiems! Negražu siedint namie ir nieko neveikiant pliotkint ir šmeižt žmones. O jei darbo metu bėgi į biblioteką vadinasi ir pats nedirbi. Karma egzistoja

Red
2019-06-13 10:16

Na pirmi žodžiai jau parodo koks išsilavinęs esate... pastoviai uždaryta? Nejuokinkit žmonių. Kas tikrai nori skaityti ir skaito bei mato kas dirba o kas tik liežuviais plaka. Kiek žinau paskutiniu metu centrinėje bibliotekoje tikrai vyksta daug mokymų. Ir kaip siūlytumėte pateikti tokią informaciją skaitytojam? Tai gal bibliotekininkės turi asmeniškai kiekvienam pranešti kad mokymai, seminarai ar pan.

To red
2019-06-13 03:26

Tu durnas( a) esi. Niekas nepvydi , tik nereikia darbo metu tvarkytis asmeninius reikalus. Jei pats dirbi, tai pagal tave kada noriu tada einu į darbą, taip pagal tave išeina. Kaip aš būsiu aktyvus skaitytojas ,kad ta biblioteka pastoviai uždaryta su lapeliu ant durų. Ir ką aš prieš eidamas į biblioteką turiu dar ieškoti kažkur informacijos ar ji dirbs ar ne.

Red
2019-06-12 19:34

kažkam labai pavydas kyla, kad žmogus ne tik ūkį dirba bet ir turi valdišką darbą. Vienos puses kaltos nebūna, tai jei jau sakote kad nėra renginių kaime, tai gal jums pasokt ar padainuoti turi? Idomu ar patys esate aktyvus bibliotekos lankytojai, knygų skaitytojai kad jums turėtų "renginius" organizuoti. Įdomu kiek skundikai per metus knygu perskaito :D Kiekvienam neįtiksi, valdžia žino kada kokie mokymai būna ir niekam neprivalote teisintis. Pasiūlymas centrinei bibliotekai, viešinti savo fb paskyroje kokiomis dienomis vyksta mokymai, tada kaimiečiam neuzklius pakabinti lapeliai :D

ekstrasensas
2019-06-12 18:10

nujaučiu, kad skundikas yra vyriškos lyties, praplikęs ir truputį šveplas, ketinantis įsitaisyti bibliotekos vadovo kėdėje

Kažkam vietos reikia
2019-06-12 17:46

jei jau skundžia, kaimynė kaimynę, ko gero, o jau ta alga tos bibliotekininkės, kad reikėtų muštis, bet, kaime matyt, ir "to xleb", kaip sako rusai...:)

rukšla
2019-06-12 12:46

Matyt kažkam vietos prireikė arba labai kaimynėlė nepatinka, kad tokį širšalą sukėlė. Į akis nedrįsta pasakyti, reikia spaudai „perduoti“.

2apie bibliotekas
2019-06-12 10:47

Jei žmonės skundžiasi,tai reiškiasi kad yra kažkokia netvarka ir atsakomybė gula ant bibliotekos direktorės pečių. Kažką reikia keisti?

Palikite komentarą