Tikrai buvusio mero "dėka"
2019-09-30 12:53

Tauragė išgarsėjo-"išgaravo"Mažvydo milijonai, pastatytas "auksinis"tiltas į pievas+++++......ir daug kitokių "auksinių"projektų.....

Tai bent atradimas,nežinojome
2019-09-28 08:36

Su greituojų traukiniu iki Kauno tai čia p.Valatka suskėlė nesamonę. Iki Kauno yra ne mažiau kaip 140 km ir tai tik automobiliniais keliais, tuo tarpu geležnkeliais gali tiesiogiai nuvažiuoti tik iki Šiaulių 100 km. Prieš daug metu vienas veikėjas kuris irgi atidirbinėjo kažkokio projekto pinigus siulė tada buvusiam atsilikusiam Tauragės regionui ieškuoti po žemę mineralinio vandens ir taip spręsti nedarbo ir mažų pajamų problemas.

to like
2019-09-26 09:47

Greiciau prijugs prie Ruklos poligono neiprie Kauno ar Klaipedos

to to like
2019-09-26 08:34

Skaičiuokite.. ir nepamtrškite pradėti skaičiuoti kiek jau gėrio nutekėjo į privatų verslą iš svivaldybės Industriniam parkui... liberty... Švyčiui... neseniai TVK laidoje, gerb A. Stankus paminėjo, kodėl jis politikoje - tai tik todėl, kad kitaip jo verslas būtų žlugęs.. vadinasi norint, išgyventi versle, reikia pažinčių, protekcijų ir t.t.... ir jei esi apolitiškas, tau vėliau ar anksčiau ateis galas... žinoma, būtų gerai, susimažinti mokesčius... pasigerinti infrastruktūrą... taip kad... buvusius carus ,keičia kiti carai... ir tai bus per amžius a...

modernėja bolševizmas Tauragėje
2019-09-25 17:08

JAUNIAUSIA STALININĖ VALDŽIUKĖ, PERĖMUSI STALININĘ - KOMUNISTINĘ PRAKTIKĄ, GĖDA TAURAGEI KAI VALDŽIOS PAREIGŪNAI ELGIASI KAIP IŠGAMOS MŪSŲ DIENOS (pagal Maironį)

to like
2019-09-25 15:43

nejuokinki su sakiniu "buvusio mero Prano Petrošiaus pradėtas gražinti miestas.." gal geriau suskaiciuoki kiek aiksteliu privatizavo ar statybu prasuko? :)

like :)
2019-09-24 08:34

Tai žinoma,kad Tauragėje yra viskas puiku:) Miestas gražus,tvarkingas... smagu,kad tęsiami darbai, buvusio mero Prano Petrošiaus pradėtas gražinti miestas...kad ir kaip pyksta ir nepripažįsta dabartiniai valdžios žmonės, bet tai yra tiesa... miestas gražėja ir darosi vis jaukesnis..Romualdas Vaitkus atgaivino Tauragės muziejų, jo dėka kokių tik renginių ten nevyksta... o taip, Tauragėje važinėja prabangūs automobiliai, nes tai pagrindinis Tauragiškių verslas... dar pas mus labai populiarūs sportas ir sveikata "ant bangos'... turim nemažai sporto klubų.. tik keistoka, kad mamos savo vaikų neskatina sportuot, o pačios tai labai reklamuojasi :) viskas Tauragėje liuksum :) nedideli atstumai, privažiavimai geri... joo, gerai pastebėjote, būtų nerealu greitasis traukinys... Džiagiamės savo miesteliu, kol dar neprijungė prie kokio Kauno ar Klaipėdos :)))

Palikite komentarą