Nu jo
2019-10-24 12:30

Sutinku su nepasakyta tiesa. Savivaldybė gali prisidėti, padėti. Tačiau juk geriau tarybos nariai savimi pasirūpins. kaimo mokyklos, Juk svetimas skausmas. Taryboje ir mokytojų iš Tauragės sėdi. Jiems krūviai padidės, kai sunaikins kaimus. To ir telaukia. O kam rūpi vaikai, kam rūpi jų vargai? NIEKAM . Tegu šlifuoja kaimo vaikai gatves mieste: daugiau pinigų išleis - verslininkams nauda, prastai mokysis - bus daugiau samdinių, susirgs - gydytojai darbo turės, pradės valkataut - policija darbo turės ir t. t. Ką čia kaime - po pamokų namo - jokio kaifo ir naudos niekam. Argi ne tiesa? Va kur visas planas - chuliganas.

PAVEZEJAS
2019-10-04 18:56

AR PAVEZEJIMAI I RINKIMUS JAU BAIGESI?

baikite
2019-10-04 18:31

baikite luosinti vaikus ir juos versti debilais. duokite vaikams tinkama issilavinima. traneliene tegu pasikinko taxus ir veza i miesta jeigu nepatenkinta. kas cia per zajoba?

Gėda
2019-10-04 16:12

Labai įdomu, kad Pagramančio mokyklos likimą komentuoja ale aktyvi visuomenininkė L. Tranelienė. Tur būt todėl, kad mokykloje šiltą vietelę ten turi jos dukra dirbdama vyr. finansininke. Būtų juokinga jeigu nebūtų graudu kalbant apie aktyvią visuomenininkę. Greičiau ji verslininkė iš didžiosios raidės. Jei atsitikus nelaimei, nudegus Pagramančio klebonijai, paprašyta parašyti raštą atitinkamai tarnybai įvertina pinigais, tai kur visuomeniškumas...Nebekalbu apie visuomeninę veiklą bendruomenėje. Juokinga, kad šunų verslą reklamuodama per televiziją, didžiuojasi juo, o ar nereikėtų paklausti aplinkinių kaimynų, ką jiems reikia iškęsti per kažkieno verslą. Manau kaimynų kantrybė baigsis...

to TEISINGAI
2019-10-04 07:54

Sita valdzia sutaupytas lesas istratina i savu kisenes

TEISINGAI
2019-10-04 07:45

SENAI REIKĖJO TOKIAS MOKYKLAS UŽDARYTI, TADA IR LĖŠŲ SUTAUPYTŲ...

blevyzga
2019-10-04 07:19

eda tu tikriukas . kaimo nulinukas kelsis 6 ryto lauks autobusiuko raudoniuko ,kol ji nuveš i shoole .kada parveš kai visi baigs pamokas ..tu neturi vaiku ,kad tokias nesamones pliurpi,kad miesto mokyklos išlaiko kaimo.

Lili
2019-10-04 05:49

Visi į savo vartus pučia...O apie vaikus ar pagalvoja??? NELABAI...sakote švietimas turėtų rūpintis dėl mokymo ,vaiku uzimtumo kokybės, mokytojų kompetencijos...taip,TIK TO NEBUVO!!! Neabejingi tėvai, dėl savo vaikų ateities patys rūpinasi jų mokymosi kokybė.Todel ir bėga iš tokių mokyklų...kitaip negaliu pasakyt - merdinciu...Labai gaila, bet tokia realybe ...o kaltų ieskot neapsimoka...vieni ant kitų pila šiukšles, o nuo savęs pradėti niekas nenori arba nesugeba..

Gudrus
2019-10-03 12:32

lapinas Z.Mozūraitis.....laiku spėjo iššokti iš skęstančio laivo,tas kibaldžiukas niekur neprapuls....ir su Eda tenka sutikti...neliko Adakavo,neliks Lomių,Pagramančio,Gaurės,Lauksargių,Batakių ir tai tik laiko klausimas.

Eda
2019-10-03 12:11

Baikite tuos juokus... Miestuose mokytojai dirba su 30 vaikų, o kaimuose su keliais ir paskui visi turi išlaikyti tas mokyklas. Ar ne geriau ir pigiau tuos vaikus atvežti autobusiukais į miesto mokyklas? Aš ne prieš kaimo mokyklas, bet kai jos jau vos gyvena- ar verta stengtis visokiais būdais jas išsaugoti?

Palikite komentarą