Tėvynė šaukia
2011-01-02 17:14

Lietuvi nevergauk ir nemaldauk laisvės, junkis į visos Lietuvos laisvės žygį. 2011 m. sausio 4 d.(antradienį) visi Lietuvos piliečiai, ypač nukentėję nuo valdžios, teisėsaugos ir teismų savivalės su vėliavomis ir plakatais renkasi į pirmus 2011 m. taikius piketus prie Generalinės prokuratūros 12 val.,po to tą pačią dieną protestuosime prie Prezidentūros, Vyriausybės ir Seimo. Reikalausime nedelsiant nutraukti valstybės institucijų neteisėtus ir nusikalstamus veiksmus prieš piliečius ir valstybę, nuolat vykdomus Žmogaus teisių pažeidimus. Prašau platinti šią informaciją.

Babajus
2011-01-01 10:08

Zet: > Tai kaip šis gydymo įstaigos vadovas pats nežiūri savo > viešpataujamoje karalijoje tvarkos. Juk keli žingsniai iki > tos savivaldybės-nueik, pasidomėk,sužinok,susiderink ir > naudok antspaudą tokį kokį leidžia vietos savivaldos > nutarimai. Ha ha ha :) Kodel zmogus aplamai turi lenktis pres bet kokia savivaldybe? As manau kad zmogui aplamai nereikia vaikscioti ir dometis kokia dar eiline nesamone sugalvojo savyvaldybe kad pateisinti savo neva darba, tai savyvaldybe turi dometis savo zmonemis ir rupintis kad jems butu gerai nes jie TARNAUTOJAI tik apie tai kazkodel pamirstama!

Va
2010-12-30 18:22

Iš Pagėgių savivaldybės internetinės svetainės netikėtai dingo ilgai ten buvusios herbo naudojimo taisyklės ir jas dabar surasti nėra taip paprasta

....
2010-12-30 11:01

Truputį nesupratau, tai kaip su Europos Sąjungos parama? Ar tada ir tai neteisėta?Ar tik nebus puolimas prieš rinkimus?

Zet
2010-12-30 09:55

Tai kaip šis gydymo įstaigos vadovas pats nežiūri savo viešpataujamoje karalijoje tvarkos. Juk keli žingsniai iki tos savivaldybės-nueik, pasidomėk,sužinok,susiderink ir naudok antspaudą tokį kokį leidžia vietos savivaldos nutarimai. Pats Gorodeckis viešai aiškina apie žmonių baimę per rinkimus,apie kai kokias netvarkas,...o tai kodėl pats nesutvarko tokio ypatingai svarbios veikos, kaip antspaudo naudojimas įstaigoje. Manau,kad tie vidiniai tarpusavio pykčiai tarpe partijų atstovų Pagėgių savivaldybėje neduoda naudos tik eiliniams gyventojams,...kam tie ignoravimai, kam tas ekscentrizmas, kam vienas kito paniekinimas...Niekuomet nebus darnaus darbo vardan tos vietovės kur gyvena mūsų partijų lyderiai ir nariai, kol nebus bendros nuomonės tarp jų dirbti darniai tai savivaldybės žmonėms,...ir nesvarbu-ar viena,ar kita partija laimės,...kol nebus tarpusavio noro gražiai benrauti,tol tas chaosas ir bus Pagėgiuose.O žmonės vis laukia ir laukia kuomet jie visi gi pagaliau pradės be ambicijų ir pykčių viens kitam darniai dirbti.

Šiaip
2010-12-30 06:41

Kike girdėjau iš pagėgiškių, tas Gorodeckis gerokai "priplaukęs"..

Babajus
2010-12-29 19:39

Ha, idomus atveji, kazi jei tas Gorodeckis panaudojo gegute pirmas tai yra anksciau negu savivaldybe, kazi ar ne savivaldybe turejo jo atsiklausti ar gali ji naudoti? O jei traktoti ta gegute kaip prekini zenkla ar ne savyvaldybe pazeidzia istatymus ji naudodama? :D

jonas
2010-12-29 19:31

cia smaugimo veiksmas

Valdemaras
2010-12-29 18:57

cia tik pretekstas, o tiesa slypi kazkur anapus...

Palikite komentarą