oi gaidauskai
2009-04-27 18:06

Ištęsėjo Gaidauskas pažadą -apskundė nutarimą teismui. Turbūt, Gaidauskai, stumsi toliau savo demagogiją. Bet žinok, melo kojos trumpos. Esi rimtai pričiuptas. Nemėtyk pinigų biuletenių pirkimui - o tai ir Sodra ar STT susidomės. Prisidarei gėdos sau, tai nors nedaryk gėdos daktarams. Visas miestas mato, kad esi sveikas kaip bulius.

Siūlymas
2009-04-20 15:46

Siūlau padoriems tauragiškiams vietoj to, kad vien čia komentuoti, imti rašyti el.laiškus ar skambinti tokioms TV laidoms kaip "Srovės", "Paskutinė instancija" siūlant susidomėti tuo tipu, kad jos sukurtų apie jį laidas. Iš komentarų matau, kad medžiagos turite, o ir Tauragės agentūra padės. Negalima gi leisti tyčiotis iš teisingumo ir žmonių kai brakonierius pats besigindamas ima šmeižti kitus jį pričiupusius. Gaidauskas vertas ne provincialios, bet respublikinės šlovės!

Ligos
2009-04-20 15:35

O tai tas Gaidauskas dar vis serga??? Tai jei toks rimtas ligonis, kad kaip rašo straipsnyje, vis nesirodo darbe, kaip suprasti, kad aktyviai dalyvauja komentuojant? Reikia, kad kas nors pasidomėtų Sodroje už ką jam pinigai mokami. Žmonės mato jį vaikštant po miestą. Per tokiuos dabar ir tikri ligoniai nukentės už kelias ligos dienas visiškai negaudami išmokų iš Sodros. Šitas žmogus žurnalistams gali būti nepabaigiama tema. Jei ir toliau jis taip elgsis vis ieškodams savo teisumo ten kur yra visiškai neteisus, žurnalistai dar ilgai turės ką rašyti. Bet jeigu jam būtent tokia šlovė reikalinga, jos ir pasieks.

to nevykelis
2009-04-20 12:48

pasiziurek kaip pats rasai o poto snekek apie kitus.

Nevykėlis
2009-04-20 07:56

Net normaliai kultūringai komentuoti gindamasis pats ar jo artimieji nemoka. Nevykėlis ir internete nevykėlis. Šaudyti žvėris ir iš to pelnytis- pačių primityviausių žmonių užsiėmimas. Pragyvenimas iš medžioklės - pirmykštės bendruomeninės santvarkos požymis. Palyginkite brakonierių ir akmens amžiaus žmonių išvaizdą, intelektą ir elgesį ir panašumų lengvai rasite.

vagis
2009-04-20 05:03

Matyt šis zmogus kitaip gyventi nemoka. Kur tik nedirbtu vis ka nors vogs.

to bbb
2009-04-19 20:22

tu bbb smaug zasi ir busi laimingas cia nekarksejas pats tu pyd..as nepergivenk taip nebus kaip tu cia nusisneki...

bbb
2009-04-19 19:54

Varyti lauk parazita, be jokios teises dirbti valdiska darba ateityje. is policijos isgrudo uz kysio emima, cia vel nesamones daro. baisus zmogus ir tiek. Matai valstybes turto saugotojas. Pyd...as

Auka
2009-04-17 10:09

Gaidauską kritikuoja daug kas. Bet didžiausia bėda ta, kad nors kalbų girdėta daug, bet iki paskutinio įvykio niekas nepateikė (neįšdrįso?) nenuginčijamų faktų apie jo šešėlinę veiklą. Sakyti ar spėti viena- o kai reikia argumentuotai kalbėti, deja, -visi į krūmus. Matyt ir daliai kritikų reikia subręsti, kad galėtų pagaliau visos atsakomybės nenurašyti tik kitiems ir jie patys pateiktų faktus apie nusižengimus reikiamoms žinyboms. O dabar šaukiama Gaidauskas blogas- bent prisidėkite prie tų teiginių su savo įrodymais ir tai bus svarus Jūsų indėlis įgyvendinant teisingumą.

Važiavau pro šalį ir tapau eiline auka
2009-04-17 08:38

Važiavau pro šalį ir tapau eiline auka - taip skamba A. Gaidausko mintys. Tačiau realybė rodo ką kita. 1998-2008 metai - krinta briedžiai rezervate ir jo apylinkėse. 2005 metai - rasta nušauta stirna Jucaičiuose. Vietiniai gyventojai skambina policijai pastebėję važinėjant įtartiną automobilį. Policija sustabdo automobilį. Jį vairavo A. Gaidauskas. 2006 metai - Miško darbus dirbę darbininkai pastebėjo paryčiais A. Gaidauską beeinantį link nušauto elnio. A. Gaidauskas savo automobiliu sprunka nuo miškininkų. Šie faktai rodo, kad Gaidauskas važiavo pro šalį ir eilinėmis aukomis tapo stirnos ir kiti žvėrys.

Palikite komentarą