taigi
2009-04-10 18:13

manau , kad kiekvienas susitvarkytų savo kiemą ir pora žingsnių už savo tvoros ir viskas būtų ok. O dabar tik laukiam kas mums ateitų ir viską padarytų , o mes tik pavadovautume, juk dabar Lietuvoje vien tik vadybininkai. O bendrai tai visai neprastai ta mūsų Skaudvilė atrodo palyginus su didmiesčiais ir ta pačia Taurage, kai pavažinėji tai net baisu darosi , tai Skaudvilėje vienas malonumas . Sakau greičiau ta krizė pasibaigtų , tai ir daugiau gyv. namų apsitvarkytu ir dar pagražėtų mūsų miestelis. Viskas bus GERAI !!!!!! Ir visiems mažiau pykčio , su Šv. Velykom , daug kiaušinių ir linksmybių.

tas pats to taip taip
2009-04-10 15:51

Pritariu tau. Mes kai atsikėlėm gyventi į šį daugiabutį, tai visas aplink buvo apžėlę krūmokšniais ir kemsynais. O kas tuose krūmuose buvo! Net paršiukų padvėsusių, nekalbant apie kitokias šiukšles. Tris traktoriaus priekabas vežėm, kol išvalėme aplinką, išgenėjome krūmus. Neįsivaizduoju, kaip ten galėjo gyventi žmonės. Tiesa, buvo tokių, kurie į mūsų tvarkymąsi žiūrėjo pirštą prie smilkinių sukiodami, net apskundė mus, kai pradėjome gėles sodinti, atseit, žemės neišsipirkę esam, tai negalime nieko tvarkytis, tegul būna taip kaip buvę. Tačiau nepasidavėme ir kelinti metai iš eilės mūsų daugiabutis - tarp gražiausiai besitvarkančių.Todėl labai pikta, kai į mūsų išvalytą teritoriją meta šiukšles su maišais. Ir tą kanalą siūlėmės seniūnui į talką išvalyti, tačiau mums sakė, kad čia reikalinga melioracija, valymas nieko nepagelbės. Taip ir gyvenam.

taip taip
2009-04-09 18:43

vienas namas gal truputi ir tvarkosi , bet kiti Sodai tai kaip čia pasakius , kiekvienas tik žiūri kaip iš savo buto išnešti ir jeigu niekas nemato į krūmus ar kur prie kelio pamesti , o dar geriau į tą patį melioracijos griovį šveičia, o paskui garsiausiai rėkia . Kiekvienas pagalvokime apie save . Ar viską aš pats teisingai darau , o po to jau kitus pulkim kaltinti .

niekada to vsada
2009-04-09 16:22

niekada niekas nedejuoja be reikalo, tai turėtum pirma pasižiūrėti, o po to kalbėti. Esu šio daugiabučio gyventojas, todėl atsakingai pareiškiu: ir vamzdynus iišsitiesėme savo lėšomis, ir kiemus tvarkomės, ir aplinką puošiame, gėles sodiname. Nori įsitikinti - atvažiuok ir pamatysi. O kanalo valymo darbai, atleisk, kaip besipiktintum, čia jau ne mūsų reikalas: ne mes tą kanalą, iš kurio plūsta vanduo per mūsų vamzdyną į rūsius, išsikasėme, ne mes jį užkimšome, todėl ir melioracijos darbų mes nevykdysime. O iš tamstos sąskaitos niekas neprašo.

saulius
2009-04-09 12:09

KUR ZIURI VISUR SKURDAS TAI MUMS KRIZE O BAGOTEMS PIZDEC

visada
2009-04-08 20:17

uz gyvenancius daugiabuciuose kazka kazkas turi padaryti, pakompensuoti ir t.t O kodel individualiu namu savininkai patys sugeba ir vamzdynus susitvarkyti, ir susiremontuoti, ir kapitaliai renovuoti, ir apsitvarkyti aplinka? dauguma ne tik kad susitvarko su viskuo, bet dar ir sodina, puosia aplinka, kad ir uz tvoros grazu butu. Gal uzteks daugiabuciams dejuoti, kad viskas sunku ir brangu? tegu pabando apsiltinti individualu nama, pakeisti stoga ir pan. Slykstu klausytis tu dejavimu ir pinigu melzimo is visu saskaitos

Donatas
2009-04-08 09:34

„Skęstančiųjų“ skundų niekas negirdi

salemutė
2009-04-07 09:24

Taip ligmonuko tėvavardis MONIKOS?

Nu gal
2009-04-07 07:09

Gal ligmoniukai tave privers nors kiek mažiau vogti-grobti, juk jau ir seneliukas esi o juk pagalvoji, kad ten amžinybėn nieko nenusineši?gae

ligmoniukas
2009-04-06 17:42

Atsiprašau aš apsivogiau ir taip daug prisidirbau tai tą šudais užsikimšusi vamzdį Skaudvilėje prie buvusios poliklinikos išnešiu- išvalysiu naščius užsidėjes, per išeigines dienas, per Šv. Velykas vistiek į bažnyčią neeinu,o MIGLAI linkiu daug laimės sekmės pinigų?

Palikite komentarą