Pilyje pristatys ekologišką madą(0)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2019-03-18 12:11

Ketvirtadienį Tauragės pilyje bus pristatyti ekologišką madą propaguojantys verslininkai. Žiūrovus džiugins pristatymas, produktų degustacija ir loterija.

Dar praėjusiais metais Tauragės moksleivių kūrybos centras (MKC) suorganizavo pirmąjį renginį pavadinimu „Mada su kava“. Tokiu būdu šiuolaikiškai, moderniai ir linksmai pradėta pristatinėti vietinius verslininkus žiūrovams. Vieniems tai – puiki reklama, kitiems – smagi ir informatyvi atrakcija. Renginys pamažu tampa tradiciniu, nes ketvirtadienį tauragiškiai kviečiami jau į trečiąjį pristatymą, vyksiantį pilyje.

Šįkart „Mada su kava“ transformuojasi iš įprastų vartotojų ir skatina ekologinį požiūrį į daiktus. Kaip „Tauragės kurjeriui“ pasakojo Tauragės MKC direktorė Jolanta Kazlauskienė, tai jau yra madinga, tik pačioje Tauragėje sunku rasti ekologiško verslo šalininkų.

– Priklausau „Globalios Tauragės“ bendruomenei. Esu praktiškas žmogus ir visada pagalvoju, kuo konkrečiai aš galiu padėti. Bendravau su žmonėmis ir akivaizdu, kad dabar madinga pirkti ekologiškas daržoves, gražinti savo aplinką ir ja rūpintis. Bet Tauragėje ekologiškos produkcijos radome labai sunkiai. Tačiau vienus įdomius verslininkus aptikome pas kaimynus ir juos pasikvietėme, – būsimo renginio detalę atskleidė J.Kazlauskienė.

Kalba pasisuko apie „LuLucky“, veikiantį Pagėgiuose ir Jurbarke. Tai ekologišką rūbų madą propaguojantis verslas, kuris bus pristatytas renginio metu. Pasirodys ir jau girdėti Šilalės gatvėje plušantys „Kad augtų ir žydėtų“ atstovai. Planuojama ir ekologiškų produktų degustacija. Bus galima pasivaišinti ekologiška pluoštinių kanapių arbata, užauginta vietiniame ūkyje.

Tauragės MKC direktorė pažadėjo, kad tradicinio renginio metu bus išlaikyta tradicija rengti prizų loteriją. Prizus įsteigs ant scenos pristatomi verslininkai.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras