Sugedo elektroninė sveikatos priežiūros sistema(2)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-06-19 12:26

Mortos Mikutytės nuotrauka

Tauragės medikai, dėl sugedusios elektroninės sveikatos priežiūros sistemos jau antra diena negali išrašyti elektroninių receptų ir išduoti vaiko sveikatos pažymos. Nepavyksta ir užsiregistruoti vizitui pas gydytoją.

Šiandien iš savo skaitytojų sulaukėme informacijos, kad Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centre (PSPC) nepavyksta gauti elektroninių receptų ir vaiko sveikatos priežiūros pažymėjimo. Kaip tik vasarą daugelis tėvelių skuba juos gauti, kol dar nėra eilių. Kai kuriems pažymėjimai reikalingi, norint vaiką išleisti į vasaros stovyklą.

Daugeliui nepavyksta ir užsiregistruoti vizitui pas medikus. Įėjus į internetinį puslapį sergu.lt ir bandant registruotis pas gydytoją, pavyksta tik pamatyti mediko darbo grafiką. O atidaryti papildomą langą kompiuteryje, kur reikia suvesti asmens duomenis, nepavyksta.

Tauragės ligoninės direktorius Liutauras Indriuška patvirtino, kad sistema neveikia, tačiau gedimo nedetalizavo. Jis trumpai paaiškino, kad ligoninės medikai išsisuka receptus rašydami ranka.

Tauragės PSPC direktorius Donatas Petrošius atskleidė, kad nuo vakar yra sugedusi elektroninė sveikatos priežiūros sistema. Šiuo metu jau dirba iškviesti specialistai ir tikimasi, jog sistema bus atstatyta dar šiandien.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras