„Maximos“ įvažiavimas ne visiems vairuotojams įveikiamas(13)

2018-02-12 09:16

Autorės nuotrauka

Jau naujojo prekybos centro „Maxima“ atidarymo dieną lapkričio 14-ąją įvažiuojant į šio centro automobilių stovėjimo aikštelę automobilis kliudė kelio ženklą. Kad įvažiavimas iš Prezidento g. labai siauras, o automobiliai, ypač didesni, ne visada jame išsitenka, redakcija sulaukė ne vieno pastebėjimo. Užfiksuotas ir ne vienas eismo įvykis. Dabar ne tik ženklo stulpas pakrypęs, bet ir pats ženklas guli beveik ant žemės. Tauragiškiai teiraujasi, kada gi jis bus sutvarkytas. 

Miesto seniūnas Virginijus Žilius teigia, kad šiuo klausimu seniūnija domėjosi.

– Esmė ta, kad Prezidento gatvėje pastatyti ženklai yra seniūnijos prižiūrimoje teritorijoje, bet patys ženklai seniūnijai neperduoti, – teigė seniūnas.

Pasak V.Žiliaus, seniūnija skambino „Maximos“ rangovams, kurie pažadėjo pavasarį įvažiavimą iš Prezidento g. į „Maximą“ rekonstruoti.

– Ne tik ženklą, bet ir patį įvažiavimą pavasariop rekonstruos. Jie ir patys supranta, kad buvo padaryta ne visai gerai, – planus persakė miesto seniūnas. – Mūsų apskaitoje šių ženklų nėra, tad ir remontuoti mes nelabai galime.

Savivaldybės Saugaus eismo komisijos pirmininkė Virginija Eičienė teigė, kad klausimas dėl ženklo jos vadovaujamos komisijos nėra pasiekęs, be to, ženklas priklauso „Maximai“, todėl juo rūpintis turi pati įmonė.   

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras