Antradienio, kovo 27-osios, „Tauragės kurjeryje“: kokios aistros verda Skaudvilės kultūros namuose?(16)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-03-26 13:46

Sunku patikėti, kad kultūros įstaigoje, kur karaliauti turėtų teatras, poezija ir dainos, verda pačios žemiškiausios aistros. Apie tai, kas galimai vyksta Skaudvilės kultūros namuose, redakcijai pranešė skaudviliškė Birutė. Moteris sako, kad triukšmingi vakarėliai šioje įstaigoje neretai tęsiasi iki nakties, juose esą neapsieinama be alkoholio. Ką apie tai sako Kultūros centro direktorius Virginijus Bartušis ir kas iš tikrųjų vyksta Skaudvilėje? Sužinosite perskaitę antradienio numerį. 

Miesto riboženklių autorius: „Ne griauti, o prižiūrėti reikia“. Neapsikentęs to, ką perskaitė laikraščiuose, garsiuosius Tauragės miesto riboženklius prieš 40 metų kūręs architektas Vincentas Paulauskas išsakė savo nuomonę. Ne tik apie juos, bet ir apie valdžios visuomenei peršamą Tauragės prekinį ženklą – vadinamąjį „malūnėlį“. Skaitykite antradienį. 

„Bremena“ įspėta susitvarkyti. Tauragės apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba baigė tyrimą dėl Skaudvilės katilinės. Pažeidimų nustatyta ne vienas ir ne du. Tačiau piniginė bauda mokyklą šildančiai „Bremenos“ bendrovei neskirta. Kodėl ir kaip baigėsi aplinkosaugininkų tyrimas dėl galimos oro taršos Skaudvilėje, sužinosite jau netrukus.

Motociklininką pražudęs Ramūnas Bauža turi sėsti už grotų – taip nusprendė Tauragės apylinkės teismas. Kraupi avarija, kurios metu girtas vairuotojas, važiuodamas Komskių įmonei priklausančiu automobiliu, mirtinai sužalojo jauną motociklininką, įvyko pernai liepą. Našlaičiais liko du mažamečiai ir vienas dar negimęs vaikelis. Išsamiau apie teismo procesą – antradienio numeryje.

Šimtmečio tauragiškiai. Šįkart pasakojame apie Baltrušaičiuose gyvenusią, liaudies dainą puoselėjusią smulkiosios tautosakos rinkėją Brigitą Dadūrienę. Jos užrašytą tautosaką akylai saugo ir ateities kartoms palikti tikisi Baltrušaičių biblioteka. Žymios kraštietės įdainuotos surinktos dainos saugomos sostinės fonduose.

Šios ir kitos pastarųjų dienų aktualijos – kokios asmenybės papildys Tauragės garbės ambasadorių gretas, ko „Šaltinio“ moksleivius išmokė dailininkė Sigutė Ach, kaip Tauragės policijos pareigūnams sekėsi respublikinėse dziudo varžybose ir kas vyksta į merginų futbolo žaidynių finalą – jau netrukus jūsų pašto dėžutėse.

Įdomaus skaitymo ir turiningos darbo savaitės!

Skaityti komentarus (16) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras