Antradienio, balandžio 17-osios, „Tauragės kurjeryje“: „Norfoje“ – daugybė pažeidimų(9)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-04-16 16:34

Nemalonus kvapas, prarūgęs kraujas ir pasenę mėsos produktai – štai, ką pamatė ir užuodė į „Norfos“ prekybos centrą Šilalės gatvėje nuvykę Tauragės apskrities maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai. Pasak šioje parduotuvėje sugedusių kauliukų sriubai virti nusipirkusios tauragiškės, jai trūko kantrybė, moters teigimu, maistui netinkamų vartoti produktų jai čia įbrukama ne pirmą kartą. Kas atsitiko viename populiariausių prekybos centrų Tauragėje, skaitykite jau netrukus. 

Kodėl neprasideda remonto darbai Meilės alėjoje? Dar vasario 14-ąją savivaldybės administracija pasirašė rangos sutartį su Meilės alėjos remonto darbų konkursą laimėjusia Šilutės bendrove. Orai atšilo, pavasaris daugumai statybos bendrovių – pats darbymetis, o Jūros krantinėje – tyla. Ką žurnalistams atsakė statybininkai – antradienio numeryje.

Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija laimina Tauragės savivaldybės tarybos perskaičiuotas geriamojo vandens ir nuotekų kainas. Daugiau už vandenį mokėsime nuo gegužės. Išsamiau sužinosite atsivertę antradienio laikraštį.

Už pavaldinių linksmybes Kultūros centro vadovas aiškinsis merui. Alkoholio vartojimo skandalas Skaudvilės kultūros namuose nemalšta. Su meru susitikęs Skaudvilės seniūnijos gyventojas rajono vadovui papasakojo ne tik apie šios kultūros įstaigos triukšmingus vakarėlius, bet ir išreiškė abejonę, kad už kultūros renginiams iš biudžeto skiriamus pinigus gali būti perkamas alkoholis. Pateikiame skaičius – kiek per metus Kultūros centras išleidžia maisto produktams ir gaiviesiems gėrimams. O ar gali pirkti alkoholį?

„Šaltinio“ progimnazija – viena iš nedaugelio šalies mokyklų, turinti savo pučiamųjų instrumentų orkestrą. Jis – mokyklos pasididžiavimas. O didžiuotis ir džiaugtis yra kuo. Orkestras iš čempionato Palangoje grįžo laimėjęs pirmąją vietą. Plačiau apie šio unikalaus kolektyvo sėkmę – jau antradienį.

Šios ir daugybė kitų pastarųjų dienų aktualijų – už ką dviem Tauragės įstaigų vadovams ketinama išmokėti solidžias premijas, kas laimėjo fotografijų konkursą „Vandens ženklai“, ko ant naujosios Vydūnui skirtos skulptūros neranda praeiviai ir kodėl Tauragėje suoliukai neįtikėtinai brangūs ir stebėtinai silpni – visada pilname naujienų „Tauragės kurjeryje“. Šiame numeryje rasite ir pamėgtą istorinį priedą „Taurragis“ – neįtikėtini faktai, įdomioji istorija ir senasis Taurogenas.

Įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (9) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras