Antradienio, liepos 23-iosios, „Tauragės kurjeryje“: pagal demografinius rodiklius vis labiau trupame(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-07-22 14:28

Emigracija, menkas gimstamumas, senėjanti visuomenė – piktžaizdės, regionus vis labiau atitolinančios nuo didžiųjų šalies miestų. Nuo 2015 metų iki šiol Tauragės apskritis sumažėjo beveik 10 tūkstančių gyventojų. Ne išimtis, žinoma, ir Tauragės savivaldybė. Statistikos departamento surinkti duomenys nedžiuginantys. Išsamiau apie naujausius demografijos faktus skaitykite jau antradienį.

Kaimynų piktžolės akis bado ne tik praeiviams, bet ir atsakingiems valdininkams. Seniūnija vos spėja registruoti pranešimus apie apleistus žemės sklypus, o surasti jų šeimininkus kasmet vis labiau tampa misija neįmanoma. Kas gali padėti tokiais atvejais, sužinosite jau netrukus.

Tamsoje paskendusioje gatvėje šeimininkavo vagys. J.Tumo-Vaižganto gatvė, kaip ir dalis Bažnyčių gatvės, beveik dvi savaites skendo tamsoje, pasitarnaudama ilgapirščiams. Kodėl taip atsitiko ir kas atsakingas, kad naktimis mieste būtų šviesu? Atsakymai – jau netrukus. 

Vairuotojams – sferinių veidrodžių pinklės. Birželio pradžioje Tauragėje įrengti trys sferiniai veidrodžiai iš pirmo žvilgsnio turėjo padėti vairuotojams kelyje jaustis saugiau. Tačiau kai kurie jų sako – anaiptol, būtent dėl šių veidrodžių mieste jau kilusi ne viena avarija. Skaitykite antradienio numeryje. 

Muzikos instrumentų meistro Alprido Lukšo gyvenimas – kaip šventė. Ponas Alpridas – bene vienintelis žmogus Tauragėje, kurio rankoms ir klausai paklūsta ir patys seniausi muzikos instrumentai. Jis – instrumentų derintojas, o šios profesijos atstovus visoje Lietuvoje galima suskaičiuoti ant pirštų. Įdomus žmogus, įdomus pokalbis tikrai pradžiugins Alpridą pažįstančius ir nepažįstančius skaitytojus.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos ir aktualijos – kaip net tris išnykusius kaimus iš mirusiųjų prikėlė į juos grįžę kraštiečiai, ar, pasak „Tauragės kurjerio“ skaitytojo Edvardo Kocho, Tauragė tikrai turi šeimininką, kodėl, anot Rimvydo Valatkos, Bažnyčių gatvę saugo Dievas, kiek kainuoja švarus vanduo Žygaičiuose ir kokia intencija į Prezidento inauguracijos iškilmes vyko tauragiškė Laura Trappel,  – jau keliauja į jūsų pašto dėžutes.

Gražios savaitės Jums linki „Tauragės kurjerio“ redakcijos kolektyvas!

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras