Antradienio, vasario 13-osios, "Tauragės kurjeryje": apie traumą patyrusį darbuotoją ketinta nuslėpti?(9)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-02-12 15:23

Viena geriausių laikomos Tauragės apskrities medienos perdirbimo įmonės „Brolenta“ vadovams tenka aiškintis policijos pareigūnams – vasario 8-ąją Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl darbo vietoje galimai susižalojusio darbininko. Incidentas, kaip praneša policija, įvyko dar vasario 2 dieną. Tačiau iškart po jo „Brolentos“ atstovai, klausinėjami žurnalistų, teigė jokios informacijos neturintys. Ar darbuotojo traumą ketinta nuslėpti? 

Ruošėsi premjerai, liko prie suskilusios geldos. Premjera, planuota balandžio 7-ąją, kurią tauragiškiams ketino parodyti Tauragės liaudies teatras, taip ir neišvys rampos šviesos. Šio teatro aktoriai laužo galvas ir lieja nuoskaudas – jie repetavo, nekantriai laukė spektaklio pastatymo, jau džiaugėsi naujais kostiumais, ir liko it musę kandę. Režisierius atleistas. Kas nutiko liaudies teatre?

Iki Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio liekant vis mažiau dienų, Tauragė puošiasi. Jau šiandien miestas šviečia trispalvėmis. Viena gausiausių Jovarų bendruomenė miestelėnus ir kaimų gyventojus kviečia puošti kiekvieną savo kampą. Jei dar nematėte, užsukite į Laisvės gatvę ir Senamiesčio skverą – ten pasistengė Senamiesčio bendruomenė.

Kodėl šviesos gatvėse dega dar nesutemus? – klausia Tauragės miesto gyventojai. Žmonės teigia, kad lempos gatvėse įjungiamos dar šviečiant saulei, gerokai iki 17 valandos. Tauragės miesto seniūnas tai pripažįsta. Ką jis atsakė, skaitykite artimiausiame numeryje.

Lietuvos valstybės šimtmečio tauragiškiai: „Beatos virtuvėje“ besisukiojanti kraštietė Vasario 16-ąją keps ruginius blynus. Tauragės „Versmės“ gimnaziją baigusi, teisininkės kelią į kulinarijos subtilybes išmainiusi Ugnė Aukštakalnytė sako, kad mylimiausi jos laisvalaikio leidimo būdai – maisto ruoša ir šunys. Tauragę ji mena kaip jaukų ir šiltą miestą, kuriame... sekmadienio popietę gali nesutikti nė gyvos dvasios. Ugnė tauragiškiams atskleidžia ne tik garsiosios „Beatos virtuvės“ užkulisius, bet ir savo firminio patiekalo receptą. Išbandykite, tikrai nenusivilsite. 

Šios ir daug kitų pastarųjų dienų naujienų ir skaitinių – istoriniame ir Jūsų jau pamėgtame priede „Taurragis“, kur šįkart paveldosaugininkas Edmundas Mažrimas papasakos skaudžią Tauragės krašto žydų istoriją, sužinosite, kiek lėšų šiemet skirta „Aušros“ progimnazijos renovacijai užbaigti, ko tauragiškiai knygoje „Iš Tauragės – Lietuvai“ linki šimtmetį švenčiančiai savo valstybei ir kokią baudą teismas skyrė kaimo turizmo sodyboje siautėjusiam chuliganui – jau netrukus pasieks Jūsų pašto dėžutes.

Įdomaus skaitymo ir malonaus šventės laukimo!

Skaityti komentarus (9) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras