Penktadienio, gruodžio 8-osios, „Tauragės kurjeryje“: per Tauragę ritasi masiniai darbuotojų atleidimai(23) 

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-12-07 15:25

Tauragę drebina masiniai atleidimai – Tauragės teritorinei darbo biržai pranešta, kad kitų metų pradžioje darbo neteks arti 100 dviejų įmonių darbuotojų. Viena jų – „Eglėšakis“, kelerius metus veikianti Tauragės industriniame parke, kita – gilias maisto pramonės tradicijas puoselėjanti buvusio „Tauragės maisto“ bendrovė, šiuo metu veikianti „Biovelos“ grupės sudėtyje. Neatmetama, kad šie drastiški verslo sprendimai sukels naują emigracijos bangą ir Tauragėje dar labiau atpigins darbo jėgą. Išsamiau skaitykite penktadienio vedamajame. 

Ilgai laukto baseino statybas konkursą laimėjusi trijų Kauno, Vilniaus ir Raseinių bendrovių grupė planuoja pradėti dar šiemet. Statybų finišas – 2021-aisiais. Tačiau statytojai tikina, kad tiek laiko jiems neprireiks. Kaip baseino projektas koreguos Tauragės šilumos tinklų planus ir kaip naujasis objektas atrodys – jau netukus

Savivaldybės administracija atleidžia visus tris „baltųjų rūmų“ vairuotojus. Toks sprendimas priimtas siekiant sutaupyti, tačiau savivaldybės administracijos direktorius atskleidžia, kad prieš Kalėdas valdininkams bus išmokėtos kalėdinės išmokos. Tai koks čia taupymas? Ką apie tokius planus sako savivaldybės administracijos darbuotojų profsąjungos vadovybė ir kiek valdžia iš tikrųjų sutaupys, sužinosite atsivertę penktadienio numerį.

Už prekybą žmonėmis keturiems vyrams, trys jų – tauragiškiai, Klaipėdos apygardos teismas skyrė laisvės atėmimo bausmes. Teismas nustatė, kad jauni vyrai į Suomiją vogti iš parduotuvių vežė tris sunkiai materialiai gyvenančius jaunuolius, kurių du – nepilnamečiai. Užsienyje vogtos prekės buvo realizuojamos turguje ir internetu. Daugiau apie bylos procesą – kriminalų skiltyje.

Miesto gatvėse – košmaras ir važiuotiems, ir pėstiesiems. Savivaldybės tarybai palaiminus Tvenkinių gatvės, vedančios į privatų verslininkų Stankų pliažą, asfaltavimo galimybę, „Tauragės kurjerio“ redakciją miestelėnai tiesiog užvertė žvyruotų gatvių nuotraukomis ir skundais. Šįkart vykome užfiksuoti Sandėlių ir Malūno gatvių. Ką ten pamatėme – penktadienio laikraštyje. Redakcija ragina tauragiškius siųsti neremontuotų žvyruotų gatvių, kuriose gyvena, nuotraukas (el.p. redaktore@kurjeris.lt), visas jas viešai parodysime vietos valdžiai.

Šios ir daugybė kitų pastarųjų dienų naujienų – dėl ko susipyko renovuoto Vytauto gatvės daugiabučio gyventojos, už kiek ir kam parduotas buvusio darželio „Ereliukas“ pastatas, ar pavyko nuo baudų už gamtos niokojimą išsisukti buvusiam Gaurės seniūnui ir kada vietos politikai svarstys didesnės algos reikalaujančio Tauragės ligoninės direktoriaus prašymą – jau penktadienį. Šiame numeryje rasite ir garsiojo Kuršėnų vyniotinio receptą. Šiais visuotinio vartojimo laikais, kai parduotuvės pilnos įvairių gardėsių, šis vyniotinis populiarumo nepraranda.

Įdomaus skaitymo ir ramaus adventinio laikotarpio.

 

Skaityti komentarus (23) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras