Renovacija su... grėsme gyvybei?(8) 

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2015-08-01 06:13

Ant žemės guli balkonų nuolaužos, nors aplinkinius turinti saugoti tvora taip ir nebuvo pastatyta. Renaldo Malycho nuotrauka

Pagalbos šauksmas šįkart atskriejo iš Tauragės dvaro. Į redakciją paskambinusi moteris skundėsi, kad renovuojantys namą darbininkai nesilaiko saugumo reikalavimų ir taip kelia pavojų aplinkiniams.

Moteris pasakojo, kad jų namas, Tauragės dvaro 8, renovuojamas, šiuo metu ardomi balkonai, žemėn krinta betono ir tinko gabalai, plytgaliai, tačiau darbo vieta neaptverta. O juk aplink vaikšto žmonės, žaidžia vaikai, važinėja automobiliai.    

Nuvažiavome į vietą. Namą renovuoja UAB „Tilta“. Darbai vyksta iš abiejų namo pusių, tačiau apsauginės tvoros sustatytos tik vienoje pusėje. Neaptvertoje pusėje dalis balkonų, tiksliau, to, kas iš jų liko, jau guli ant žemės.

Pakalbinta namo gyventoja patvirtino, kad balkonai ardomi jau kelias dienas, tačiau tvora iš tiesų nebuvo sustatyta – teritorija buvo aptverta stop juosta.

Namą administruojančios bendrovės Tauragės butų ūkio vadybininkė Gintarė Rakauskienė teigė jokių nusiskundimų dėl renovacijos iš šio namo gyventojų negavusi, nors susirinkimai vykstant renovacijai šaukiami kiekvieną savaitę.

Tuo metu, kai mes lankėmės, toje namo pusėje niekas nedirbo.

Kitoje namo pusėje buvę darbininkai pasakojo priklausantys UAB „Tilta“, balkonus griaunantys ne jie, o subrangovai – langus montuojanti įmonė.

– Sakė, šiandien jie jau atsiveš tvoras, kažkas jų valdžiai pasiskundė, – sakė darbininkai.

 Valstybinės darbo inspekcijos Tauragės skyriaus vadovas Albinas Frejus, iš redakcijos žurnalistų išgirdęs apie netvarką statybų aikštelėje, sakė nedelsdamas nuvažiuosiąs į vietą. Vėliau jis sakė, kad jam nuvykus į vietą darbai nevyko, todėl nesaugaus darbo faktas neužfiksuotas. Vis dėlto A.Frejus sakė jau išsikvietęs darbų vykdytoją ir situaciją išsiaiškinsiąs.

 

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras