Išmanioji parduotuvė „MDS Service“ džiaugiasi veiklos sukaktimi (8)

Rėmėjo turinys | Redakcijos žurnalistai nedalyvavo kuriant šį turinį

2019-09-10 06:00

Renaldo Malycho nuotraukos

Tauragėje 10-ies metų veiklos sukaktį mininti įmonė „MDS Service“ jau seniai nebėra tik kompiuterių prekybos ir remonto vieta. Specialistų paslaugomis kliaujasi išmaniųjų ir kokybiškų naujovių ieškantys tauragiškiai.

Vytauto g. 67, šalia juvelyrinių dirbinių parduotuvės „Feniksas“, įsikūrusi „MDS Service“  parduotuvė. Iš Vytauto gatvės pusės pro didžiules stiklines duris patekus į laiptų aikštelę ir užkopus į antrąjį aukštą atsiveria erdvi, jauki, inovatyviais sprendimais įkurta prekybos patalpa, kur galima rasti įvairiausių išmaniųjų daiktų ir jų priedų.

Verslą pradėti prieš 10 metų, per patį sunkmetį, nutarė Dovydas Marozas ir Mindaugas Samoška. Jau ir anksčiau internetinių technologijų srityje dirbę vyrai suprato, kad paklausa yra ir žmonėms neretai prireikia IT pagalbos, patarimo bei kompiuterio remonto.

– Pradžia buvo sunki, teko tikrai daug dirbti ir galvoti, kaip išgyventi. Pirminė veikla gerokai išsiplėtė, įgijome klientų pasitikėjimą, sulaukėme ir vis sulaukiame rekomendacijų bei teigiamų atsiliepimų. „MDS Service“ įdiegta procesų valdymo sistema, kuri padeda operatyviai, tiksliai suteikti kuo aukštesnės kokybės paslaugas. Padedame ne tik įsigyti kompiuterį, bet ir paruošiame jį naudoti. Turime ne vieną klientą, prašantį surinkti kompiuterį pagal specialų užsakymą, atitinkantį individualų poreikį, – kalbėjo D.Marozas.

„MDS Service“ atlieka kompiuterių remonto, navigacijos atnaujinimo, spausdintuvų remonto ir jų kasečių pildymo paslaugas. Taip pat teikia IT ūkio priežiūros paslaugas, vidaus tinklo (LAN) ir bevielio tinklo (WI-FI) projektavimo bei montavimo darbus, IT technikos nuomos paslaugas.

Parduotuvėje dirbanti administratorė kiekvienam užėjusiam aprodo lentynas, pilnas išmaniųjų įrenginių. Parduotuvėje prekiaujama ne tik kompiuteriais ir telefonais, lentynose gausu įvairių prietaisų, kuprinių, rankinių, net išmaniųjų, kitų modernių kanceliarijos priemonių. Neseniai „MDS Service“ tapo kavos aparatų „Nespresso“ ir BOSE technikos atstovais Tauragėje. Visi klientai, užsukę pasidairyti, susipažinti, bus pavaišinti puikia aromatinga kava, skambant kokybiškai muzikai. Čia gausus garso kolonėlių pasirinkimas, kurias čia pat, vietoje, galima ir išbandyti.

MDS parduotuvės lentynose galima rasti visokių smagių ir praktiškų dalykų: žaislinių robotų, valdomų mobiliuoju telefonu, bepiločių skraidyklių – dronų, išmaniųjų šiltnamių ir net dulkių siurblių-robotų, kurie pastaruoju metu tapo kone kiekvienos šeimininkės būtinybe. O šiuo metu, esant klientų susidomėjimui, langų valymo robotą net galima išsinuomoti.

Pastaruoju metu itin didelę paklausą turi vaizdo stebėjimo įranga, gelbstinti netikėčiausiose vietose. Vaizdo stebėjimo galimybėmis ypač domisi ūkininkai. Įmonė tapo oficialia „Hik vision“ stebėjimo sistemų atstove. Anksčiau vaizdo stebėjimo įranga buvo brangus ir ne visai patogus malonumas, kurį įsigyti nuspręsdavo dažniausiai verslininkai prekybos salėms, sandėliams stebėti. Dabar ir kaina prieinamesnė, ir patogumas akivaizdus. Galimybės tokios išvystytos, kad net užsienyje atostogaudamas gali stebėti, kas vyksta tavo namuose, gali nuotoliniu būdu prižiūrėti negyvenamą sodybą ar sodą. Pasiteiravus, kodėl ūkininkams gali būti aktualus vaizdo stebėjimas, paaiškinimas paprastas – jie turi daugybę brangios technikos, valdo didžiulius žemės ir ūkinių pastatų plotus, kuriuos reikia prižiūrėti ir saugoti. Stebėjimo sistema tokius darbus atlikti kur kas paprasčiau, o neretai teritorijoje sumontuota vaizdo kamera suveikia ir prevenciškai. Užfiksuotas vaizdas lieka numatytame vaizdo saugojimo įrenginyje. Tai suteikia apsaugą net jei ilgapirštis nuspręstų pašalinti kamerą.

Tarp visų įdomybių parduotuvės lentynose galima aptikti elektroninį grilio termometrą. Šis prietaisas siunčia pranešimą į telefoną apie kepamos mėsos temperatūrą, kad net nepatyręs kepėjas paruoštų puikią vakarienę svečiams. Yra ir vyno termometras, kuris atsiųs signalą, kai gėrimas bus tinkamai atšaldytas. Daug pirkėjų dėmesio sulaukia „Xiaomi“ gaminiai, pasižymintys kokybe ir įperkamumu.

– Siekiame konkuruoti kokybe ir plačiu paslaugų spektru. Mūsų kolektyvą dažnai įkvepia ir iš užsienio grįžę pirkėjai, kurie techniką ir paslaugas įsigyja pas mus, norėdami palaikyti vietinį verslą, savo kraštą, – pirkėjais ir siūlomu asortimentu džiaugėsi „MDS Service“.

Įmonės kolektyvas siekia, kad kiekvienas klientas gautų profesionalų patarimą, įsigytų prekę ir liktų patenkintas pasirinkimu, ieško ir atrenka prekes, kurios būtų įdomesnės, kitokios ir galbūt kitur net nematytos. „MDS Service“ džiaugiasi, kai klientai užsuka ne tik norėdami sau ką nors įsigyti, bet ir ieškodami dovanos.

Užs. Nr. 103

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras