Vandentiekio avarija: liko be geriamojo vandens (3)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2018-04-19 11:06

Tokį vandenį, tekantį iš čiaupų, trečiadienį pamatė trijų daugiabučių gyventojai. Nuotrauka iš socialinio tinklo „Facebook“

Trečiadienio vakarą socialiniame tinkle „Facebook“ pasklido sunerimusių tauragiškių kreipimasis – iš čiaupų Žalgirių mikrorajono daugiabučiuose ėmė tekėti rudas vanduo. Bendrovės „Tauragės vandenys“ direktorius Eduardas Anulis aiškina, kad tai sąlygojo avarija trasoje.

Ateities take ir Gedimino gatvių daugiabučiuose gyvenantys tauragiškiai sunerimo. Iš čiaupų pasipylė rudas vanduo. Užvirė diskusijos, aplinkinių namų gyventojai trečiadienio vakarą artimiausiose parduotuvėse išpirko beveik visą geriamąjį vandenį.

UAB „Tauragės vandenys“ direktorius Eduardas Anulis „Tauragės kurjeriui“ įvardijo, kad dėl to kalta avarija, kilusi atliekant paviršinių nuotekų tinklų klojimo darbus.

– Įmonė „Gensera“ kloja paviršinių nuotekų tinklus. Jie dirbo visai prie pat vandentiekio vamzdžių. Avarijos metu jų technika kliudė vamzdį, dėl to gyventojams ir ėmė bėgti rudas vanduo. Vėliau, atjungus vandenį, vamzdis buvo sutvarkytas. Vandens gyventojai neturėjo apie tris valandas, – patikino E.Anulis.

Šiandien „Tauragės vandenų“ vadovas informavo, kad avarijos padariniai pašalinti ne iki galo ir vanduo gyventojams bus atjungtas dar kartą. Įmonės vadovo aiškinimu, avarijos pasekmės juntamos trijuose namuose.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras