Vadavo automobilyje prispaustą moterį(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-07-05 08:45

TK archyvo asociatyvi nuotrauka

Šiąnakt gautas pranešimas apie kelyje Tauragė-Kryžkalnis įvykusią eismo nelaimę. Ugniagesiai informuoja, kad nukentėjo trys žmonės.

Bendrasis pagalbos centras pranešė, kad 22.28 val. kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda ties Skaudvilės seniūnijoje esančiu Kirklių kaimu įvyko avarija. Automobiliuose gali būti prispaustų žmonių. Pagalbon nedelsiant išsiųstos specialiosios tarnybos.

Ugniagesiai gelbėtojai informavo, kad nelaimės vietoje rasti du apgadinti „Mercedes Benz“ markių automobiliai. „Mercedes Benz AMG“ viduje vis dar buvo prispausta moteris.

Gelbėtojai atjungė abiejų transporto priemonių akumuliatorius. O moteriai išvaduoti panaudota hidraulinė įranga.

Dar vienas iš keleivių avarijos metu iškrito iš automobilio. Jis rastas gulintis pakelėje už 15 m nuo transporto priemonės. Iš viso nelaimės metu nukentėjo trys žmonės. Visi sąmoningi perduoti greitosios medicinos pagalbos darbuotojams ir išgabenti į ligoninę.

Policijos pareigūnai informavo, kad nelaimę galimai sukėlė „Mercedes Benz ML 350“ 42-ejų metų vairuotojas, nepasirinkęs saugaus greičio. Ligoninėn išgabentas vairuotojas bei dvi 44-erių ir  38-erių metų keleivės. Dėl nelaimės pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras